۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ آذر
English
صفحه اصلی
1396/10/20 فرماندار فردوس : جوايزي كه براي افراد برتر مسابقات كتابخواني در نظر گرفته مي شود بايد از كتاب هاي نفيس و ارزشمند باشد
فرماندار فردوس : جوايزي كه براي افراد برتر مسابقات كتابخواني در نظر گرفته مي شود بايد از كتاب هاي نفيس و ارزشمند باشد

جلسه انجمن كتابخانه هاي شهرستان با حضور فرماندار فردوس در محل اداره فرهنگ و ارشاد اسلامي برگزار گرديد .

فرماندار فردوس گفت : فردوس شهري فرهنگي و افتخار ما است كه با دارا بودن تعداد معلمين زياد ، تمدن آن زبان زد استان خراسان است .

ابراهيمي اظهار نمود : ايجاد كافه كتاب توسط همشهري گرانقدر (آقاي مصطفوي) كاري مثبت است كه ميتوان هرفردي را علاقمند به خواندن كتاب نمود و بايد افراد ديگري هم با اين ديدگاه در راستاي فرهنگ سازي مطالعه كتاب گام بردارند .

وي خواستار بررسي سرانه مطالعه كتاب در شهرستان شد و ادامه داد : با مقايسه سرانه مطالعه كتاب در فردوس نسبت به ساير شهرستان هاي استان بايد بر افزايش و تشويق به مطالعه كتاب تلاش نمود .

مقام عالي دولت در شهرستان با بيان اينكه برگزاري مسابقات متعدد كتابخواني در بين دانش آموزان مي تواند فرهنگ علاقه به كتاب را افزايش دهد افزود : جوايزي كه براي افراد برتر مسابقات كتابخواني در نظر گرفته مي شود نيز بايد از كتاب هاي نفيس و ارزشمند باشد .

در ادامه پيشنهاداتي توسط اعضاي حاضر در جلسه مبني بر گنجاندن تعدادي كتاب در دهياري ها براي استفاده روستائيان ، تقدير از مولفين كتاب هاي شهرستان ، رونمايي از كتاب هاي همشهريان فردوسي در همايش بزرگ ظرفيت هاي گردشگري و توسعه شهرستان فردوس بمناسبت هزاره اول سفر ناصرخسرو به تون در 23 و 24 اسفند ماه سال جاري و فرهنگ سازي مطالعه كتاب از مدارس و رواج اين فرهنگ در مكان هاي مختلف شهر(كافي شاپ ها ، رستوران ها و..)

تعداد بازدید: 18
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal