۱۳۹۷ پنج شنبه ۲۲ آذر
English
صفحه اصلی
1396/10/23 باند امداد و نجات فردوس
باند امداد و نجات فردوس
به گزارش مسئول روابط عمومي فرمانداري
🔹نماينده مردم شهرستان هاي فردوس ، طبس ، بشرويه و سرايان در مجلس شوراي اسلامي با اشاره به اينكه شهرستان فردوس و استان خراسان جنوبي با دو بحران كم آبي و زلزله مواجه است، گفت: شهرستان فردوس در كنار خشكسالي‌هاي چند ساله بر روي گسل زلزله نيز قرار دارد و يكبار نيز اين گسل فعال شد و در سال 1347 زلزله اي مهيب در فردوس رخ داد.

🔹دكتر اميرحسنخاني افزود: مردم انتظار دارند كه در اين شهرستان امكاناتي براي امدادرساني در مواقع بحراني از جمله زلزله وجود داشته باشد به همين سبب 12 سال قبل باند امداد و نجات فردوس براي امدادرساني در مواقع بحراني پيش‌بيني شد.

🔹وي تصريح كرد: در سال جاري مبلغ سه ميليارد تومان به باند امداد و نجات فردوس اختصاص يافت كه در حال حاضر عمليات عمراني اين پروژه توسط پيمانكار در حال انجام است و پيش بيني مي شود باند امداد و نجات فردوس در 6 ماهه اول سال آينده مورد بهره برداري قرار گيرد.
 
🔹دكتر اميرحسنخاني يادآور شد: با تكميل و بهره برداري از باند امداد و نجات فردوس، در صورت وقوع زلزله و حوادث غيرمترقبه يقينا امدادرساني مطلوبي صورت خواهد گرفت و مردم شهرستان نيز دغدغه خاطري در اين ارتباط نخواهند داشت.
 
 
 
تعداد بازدید: 32
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal