۱۴۰۰ يکشنبه ۲۶ ارديبهشت
English
صفحه اصلی
1400/01/19 مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی
مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی
💢مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باحضور فرماندار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.

🔹مهندس‌ حلاج مقدم ضمن اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری گفت: شعار تولید، حمایت ها و مانع زدایی ها در بخش های مختلف توسعه کشور از جمله در توسعه و افزایش تولیدات فرهنگی و هنری و تولید محتوی نیز از اهمیت بالایی برخوردار بوده و باید با مانع زدایی ها در راستای گسترش تولیدات و کارآفرینی و اشتغال در حوزه های فرهنگی، دینی و هنری گام های موثری برداریم.

🔹حلاج مقدم با اشاره به سوابق تاریخی و غنی در عرصه های دینی، فرهنگی، ادبی، هنری و مشاهیر و شخصیتهای برجسته شهرستان و ظرفیت ها، کانونها و انجمن های فعال و نیروهای جوان خلاق و با انگیزه و زیرساختهای موجود، افزود: استفاده بهینه از پتانسیل افراد صاحب نظر و صاحب ایده و جامعه هنرمندان شهرستان و همچنین انجمن‌ها و کانون‌های زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان‌، سبب رونق و توسعه فرهنگی شده و ثمره فعال شدن این بخش‌ها، پویایی و نشاط و افزایش مشارکتهای اجتماعی خواهد بود.
حلاج مقدم تامین نیروی انسانی و فعال سازی مجتمع فرهنگی هنری شهید آوینی فردوس و کمک به تامین تجهیزات و امکانات اداری را از خواسته ها و اولویت های شهرستان دانست.

🔹مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: با وجود موانع و مشکلات در حوزه فرهنگی و شاخص‌های فرهنگی در بخش اجراها، تولیدات هنری، اجرای موسیقی و تئاتر و نمایش‌های هنری شهرستان فردوس بسیار رشد کرده است.

🔹در این مراسم از زحمات آقای علی ایمانی دوم در دوران تصدی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد فردوس تقدیر و آقای سید فاضل معینی بعنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردوس معرفی شد.
 
 
 
 
تعداد بازدید: 225
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal