۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ آذر
English
صفحه اصلی
1401/06/24 جلسه برنامه‌ریزی رزمایش خودحفاظتی وخودمراقبتی ادارات شهرستان
جلسه برنامه‌ریزی رزمایش خودحفاظتی وخودمراقبتی ادارات شهرستان
💢جلسه برنامه‌ریزی رزمایش خودحفاظتی وخودمراقبتی ادارات شهرستان با هدف تامین امنیت پایدار در مواقع بحرانی ، با حضور جانشین فرمانده ناحیه مقاومت سپاه، مدیران دستگاه‌های اجرایی و به ریاست معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری برگزار گردید .
 
🔹معاون سیاسی امنیتی و اجتماعی فرمانداری گفت : ابلاغ  طرح خودمراقبتی و حفاظتی ادارات و دستگاه‌های دولتی در سال1398 ازسوی شورای امنیت ملی کشور با هدف حفاظت از اماکن ، ساختمان‌ها ، ابنیه و زیرساخت های اداری در برابر بحران‌ها و اغتشاشات شهری انجام گردیده ،لذا اجرای طرح خودحفاظتی از اهمیت بالایی برخوردار است و سه موضوع (پیش‌بینی، پیشگیری و اقدام) باید مدنظر همه مدیران قرار گیرد .
🔹صادقی افزود : دوره ها وکلاس های آموزشی، شناسائی نقاط ضعف و قوت و آسیب‌شناسی با برگزاری رزمایش هایی در طول سال بخصوص برای ادارات خدمات رسان جزو اهم موارد و در دستور کار ارزیابی قرار داشته و همچنین برنامه هایی به مرور برای مدیران شهرستان دراین زمینه برنامه‌ریزی شده تا از آمادگی لازم برای مواجه با حملات و اقدامات ایذائی احتمالی دشمنان برخوردار باشند .
🔹وی خاطرنشان کرد: مدیران دستگاه‌ها باید هوشیار، آگاه و آماده باشند و با در اختیار داشتن آمار و اطلاعات دقیق مجموعه و همچنین جامعه هدف خود، به موقع از امکانات، تجهیزات و اطلاعات در اختیار خود با همکاری نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی حفاظت و مراقبت کرده و اهداف دشمنان را خنثی کنند.
🔹صادقی در پایان افزود: امنیت کنونی ما،حاصل جانفشانی‌ها و رشادت‌های رزمندگان و شهدا 8سال دفاع مقدس و بخصوص شهدای مدافع حرم (در راس آنها سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی)بوده و این مهم وظیفه همه ما مدیران درحفظ و پاسداشت این گوهر گران‌بهای امنیت برای جامعه و تمام مردم را سنگین‌تر می‌کند.  
🔹در ادامه جلسه سرهنگ سکندری؛جانشین فرمانده ناحیه مقاومت سپاه نکاتی در خصوص موارد خود حفاظتی ادارات برای مدیران بیان نمود و تاکید کرد : ضمن رعایت کلیه موارد خودحفاظتی و آمادگی جسمانی مدیران، کارکنان زیر مجموعه مربوطه نیز در اجرای طرح خودحفاظتی از آمادگی کامل برخوردار باشند .
🔹در ادامه مدیران دستگاه‌های اجرایی حاضر در جلسه به بیان نقطه نظرات ، پیشنهادات و همچنین نواقص موجود در ادارات خود برای حفاظت در برابر حملات دشمن پرداختند .
 
 
تعداد بازدید: 446
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal