۱۴۰۱ سه شنبه ۱۵ آذر
English
صفحه اصلی
1401/06/30 جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان فردوس
جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان فردوس
✳️جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان فردوس به ریاست فرماندار تشکیل شد .
♦️به گزارش روابط عمومی فرمانداری؛ این جلسه با هدف برنامه‌ریزی و هم افزایی دستگاه‌های اجرایی برای ارائه خدمات بهتر به زائرین علی بن موسی الرضا در محل سالن جلسات فرمانداری تشکیل شد .

🔹فرماندار شهرستان فردوس در این جلسه با بیان این مطلب که ستاد خدمات سفر باید بصورت مستمر برگزار شود، بیان داشت: ستاد خدمات سفر باید دائمی و کمیته‌های آن فعال و وظایف آن‌ها نیز مشخص شده باشد .
🔹وی افزود : اقدامات خوبی در شهرستان برای ارائه خدمات به مسافرین و زائرین انجام شده و لازم است ضمن تهیه نقشه جامع سفر هر 45روز جلسه ستاد خدمات سفر صرفا در جهت رفع نواقص جزئی دستگاه‌های خدمات رسان برگزار شود.
🔹مهدی روشن ادامه داد : وقتی هم خادم‌الرضا هستیم و هم خادم الشهدا باید با همکاری کانون
 
خادمیاران آستان مقدس رضوی محلی برای موکب ها در طول سال در مناسبت‌های مختلف در سطح شهرستان تعیین، زیرساخت‌های آن بررسی و جانمایی شود .
🔹فرماندار فردوس تاکید کرد : ورودی های شهر فردوس باید تعیین تکلیف شده و زیباسازی آن تا نوروز 1402 در دستور کار مجموعه راهداری و شهرداری قرار بگیرد .
🔹روشن خاطرنشان کرد: امامزادگان فردوس باید بعنوان قطب مذهبی و فرهنگی دیده شود و بر مطلوب بودن اسکان زائران و نحوه خدمات دهی به آنان در مجموعه امامزادگان تاکید نمود.
🔹شبنم زاده؛ رئیس میراث فرهنگی طی ارائه گزارشی از خدمات سفر گفت : در شش ماهه نخست سال 1401 بیش از  382 هزار نفر در فردوس اقامت داشته اند که نشانگر رشد 23 درصدی مسافر است.
🔹وی گفت: در شهریور ماه نیز شاهد رشد 30 درصدی مسافر بودیم که تمام این آمارها بر اساس آمار اخذ شده از سامانه ثبت مسافر می باشد.
🔹در ادامه مدیران عضو ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان ضمن ارائه گزارش اقدامات صورت گرفته به بیان نقطه نظرات خود در خصوص خدمات هرچه بهتر به مسافرین پرداختند.
 
 
تعداد بازدید: 375
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal