۱۴۰۲ شنبه ۱۱ آذر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1402/05/08 رفع گره از کار مردم، تکلیف همه ماست
رفع گره از کار مردم، تکلیف همه ماست
استاندار خراسان جنوبی:
رفع گره از کار مردم، تکلیف همه ماست

استاندار خراسان جنوبی گفت: این تکلیف همه ماست که برای رفع گره از کار مردم اقدام کنیم.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ دکتر قناعت با تأکید بر این مطلب در جلسه دیدار فرماندار شهرستان قاینات و دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای کرغند، خاطر نشان کرد: ما باید از همه ظرفیت ها برای رفع مشکلات مردم استفاده کنیم.
وی، ظرفیت های اجتماعی و مسئولیت اجتماعی برخی حوزه های اقتصادی را از پتانسیل های مطلوب برای اجرای پروژه‌های عمرانی و زیرساختی عنوان کرد.
استاندار با اشاره به سفر چهارشنبه شب خود (4 مرداد) به قاین و حضور در مراسم عزاداری ویژه شب تاسوعا در روستای کرغند، گفت: در این سفر برخی از مسایل روستا مطرح و مقرر شد در اولین فرصت و در جلسات کارشناسی پیگیری شوند.
قناعت به مشکل کمبود آب روستا اشاره کرد و اظهار داشت: شرکت آب و فاضلاب مکلف است برای رفع این مشکل، مطالعات امکان سنجی تفکیک مجتمع آبرسانی کرغند از محل منابع جدید را در اولویت برنامه های خود قرار دهد.
وی ادامه داد: برای رفع مشکل دفع فاضلاب روستا هم بخشی از شبکه فاضلاب کرغند تا پایان شهریور 1403 اجرا می شود.
استاندار تصریح کرد: برای احداث مسجد روستا هم اعتباری تعیین می شود تا روند ساخت، شتاب گیرد.
قناعت ادامه داد: با توجه به محدودیت منابع، برای احداث این پروژه باید از ظرفیت خیرین و مسئولیت های اجتماعی حوزه های اقتصادی استفاده شود.
شایان ذکر است؛ استاندار خراسان‌ جنوبی در جریان سفر به قاین و حضور در مراسم عزاداری شب تاسوعای حسینی علیه السلام روستای کرغند درخصوص مشکلات مطرح شده، قول برگزاری جلسات تخصصی را داد و امروز و در نخستین روز کاری بعد از تعطیلات تاسوعا و عاشورا، طی نشستی با دهیار و اعضای شورای اسلامی روستای کرغند و فرماندار شهرستان قاینات و جمعی از مدیران استانی، این موارد را پیگیری نمود و دستورات لازم برای رفع آنها دستورات لازم را صادر کرد.

تعداد بازدید: 1335
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal