۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ اسفند
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
زمان باقي مانده تا انتخابات:
روزساعتدقيقهثانيه
1396/03/04 يادداشت رسانه اي مركز اطلاع رساني وزارت كشور در خصوص برخي اخبار مربوط به ميزان مشاركت استان ها در انتخابات
يادداشت رسانه اي مركز اطلاع رساني وزارت كشور در خصوص برخي اخبار مربوط به ميزان مشاركت استان ها در انتخابات
نظر وزير كشور از نام بردن از استان هاي خراسان جنوبي و قم در پاسخ به سؤال خبرنگار گفتگوي وي‍ژه خبري شبكه دو سيما، استان هايي بوده است كه كمترين درصد رأي به منتخب انتخابات را داشته اند.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي و به نقل از پايگاه اطلاع رساني وزارت كشور، متن كامل اين يادداشت بدين شرح است:
باسمه تعالي
نظر به انتشار حواشي و بازتاب هاي متعدد و جريان سازي هاي رسانه اي غيرضروري و غيرمفيد در خصوص استان هايي كه كمترين ميزان مشاركت در انتخابات در آنها محقق شده است، به استحضار ملت شريف ايران مي رساند، نظر وزير كشور از نام بردن از استان هاي خراسان جنوبي و قم در پاسخ به سؤال خبرنگار گفتگوي وي‍ژه خبري شبكه دو سيما، استان هايي بوده است كه كمترين درصد رأي به منتخب انتخابات را داشته اند.
مجدداً‌ تأكيد مي شود كه وزارت كشور به منظور پرهيز از هرگونه واگرائي و هر نوع شبهه آفريني و زمينه سازي تشويش در اذهان عمومي، آمار و اطلاعات تفصيلي مرتبط با انتخابات را پس از هماهنگي شوراي محترم نگهبان و تأييد صحت انتخابات از سوي اين شورا اعلام خواهد كرد.
 
مركز اطلاع رساني و امور بين الملل
تعداد بازدید: 694
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، خيابان امام موسي صدر شرقي، استانداري خراسان جنوبي پيام گير: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal