۱۳۹۶ يکشنبه ۲۹ مرداد
English
صفحه اصلی
1396/04/17 اولويت ما موضوع اشتغال است
اولويت ما موضوع اشتغال است
فرماندار فردوس دراين جلسه با تاكيد بر همراهي مديران با دولت، گفت: اولويت ما موضوع كار و اشتغال است و بنظر بنده، كسي ولايتمدار است كه به بيانات و منويات مقام معظم رهبري پايبند باشد و به آن عمل كند.
مهدي ابراهيمي گفت :بايد اقدامات و فعاليت هاي دستگاه هاي اجرايي از حالت تئوري خارج شده و در عمل كار صورت گيرد.
وي به اجراي موفق طرح ترسيب كربن در استان اشاره كرد و گفت :با درايت مدير كل محترم منابع طبيعي و آبخيزداري استان طرح ترسيب كربن به صورت عالي در استان انجام گرفت كه باعث جلوگيري از مشكلات هجوم ريزگردها به استان شد.
امام جمعه موقت فردوس گفت: كسي كه در نظام جمهوري اسلامي مسئوليتي را به عهده ميگيرد در واقع يك توفيق و هديه الهي نصيبش شده كه بايد از اين فضل و هديه الهي نهايت بهره و استفاده را ببرد.
مهندس بيكي؛ رئيس منابع طبيعي و آبخيزداري فردوس نيز از اخذ سند پلاك بلده براي مساحت چهار هزار و 500 هكتار منطقه ويژه اقتصادي و نيز تصويب مبلغ 230 ميليون تومان اعتبار براي اجراي پروژه بين المللي ترسيب كربن در شهرستان فردوس خبر داد.
مهندس نصرآبادي؛ مديركل منابع طبيعي خراسان جنوبي نيز با اشاره به اينكه بيش از 85 درصد مساحت استان را عرصه هاي منابع طبيعي تشكيل ميدهد، گفت: نگاه آحاد جامعه به مجموعه منابع طبيعي يك نگاه فراگير است كه خواستار اصلاح نگرش جامعه مخاطب به اين مجموعه هستيم.
 وي از اختصاص مبلغ 15 ميليارد تومان اعتبار براي اجراي 5 پروژه ترسيب كربن در شهرهاي فردوس، سرايان، طبس، نهبندان و سربيشه خبر داد و افزود: براي هر پروژه مبلغ 500 ميليون تومان اعتبار استاني و 300 هزار دلار اعتبار ارزي اختصاص مي يابد.
 وي مشاركت مردم و جوامع محلي و نيز مشاركت و همكاري دستگاه هاي دولتي را دو عامل موفقيت در پروژه ترسيب كربن عنوان كرد.
 دراين مراسم از زحمات عباسعلي غلامي تقدير و سعيد بيكي بعنوان رئيس اداره منابع طبيعي فردوس معرفي شد.
 
 
 
تعداد بازدید: 61
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal