۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1397/09/12 آنچه تاكنون نام ايران را در جهان استوار نگه داشته اقتدار و استكبارستيزي است
آنچه تاكنون نام ايران را در جهان استوار نگه داشته اقتدار و استكبارستيزي است
معاون عمران و توسعه شهري و روستايي وزارت كشور كه صبح امروز در جلسه شوراي اداري استان خراسان جنوبي سخن مي گفت با بيان اين مطلب به جايگاه بالا و والاي ايران در منطقه و دنيا اشاره كرد و ادامه داد: آنچه تاكنون نام ايران را در جهان استوار نگه داشته اقتدار و استكبارستيزي است.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، دكتر جمالي نژاد، تقويت اعتماد بين مردم و مسئولين را مورد تاكيد ويژه قراداد و افزود: مديران خراسان جنوبي بايد تلاش كنند تا بيش از پيش اعتماد مردم را جلب كنند.
معاون عمران و توسعه روستايي و شهري وزارت كشور ، به جايگاه رفيع استان خراسان جنوبي در كشور اشاره كرد و اظهار داشت: همواره از استان خراسان جنوبي در سطح ملي به نيكي و عظمت نام برده شده و مي شود.
دكتر جمالي نژاد، با اشاره به نزديك شدن به چهلمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي با اشاره به اينكه چهل سالگي انقلاب اسلامي نشانه بلوغ انقلاب است ، افزود: تعصب ملت ايران به وطن و ايستادگي براي تمدن خود بسيار ارزشمند است.
معاون عمران و توسعه شهري و روستايي وزارت كشور، امنيت را يكي از مولفه هاي اقتدار در كشور دانست و ادامه داد: اقتدار نيازمند قدرت خدادادي و قدرت اكتسابي است كه در حال حاضر در بالاترين سطح آن را داريم.
دكتر جمالي نژاد، با بيان اينكه هيچ قدرتي به تنهايي نمي تواند اقتدار ايجاد كند ، اظهار داشت: آنچه كه تاكنون نام ايران را در جهان استوار نگه داشته همين اقتدار و استكبار ستيزي و شعار نه غربي و نه شرقي جمهوري اسلامي در همين گفتمان است.
معاون عمران و توسعه روستايي و شهري وزارت كشور ، با اشاره به اينكه كشور اكنون نياز به مديراني جهادي و در ميدان عمل دارد، گفت: همه مردم از گروه هاي سياسي ، رسانه ها ، معتمدين ، متنفذين و... بايد از تمام ظرفيت هاي دراختيار براي رشد و توسعه استان مقام ارشد دولت در استان را ياري نمايند.
اين گزارش حاكيست؛ صبح امروز طي حكمي از سوي دكتر رحماني فضلي وزير كشور ، محمد صادق معتمديان به عنوان استاندار جديد خراسان جنوبي منصوب و از خدمات و تلاش هاي محمد مهدي مروج الشريعه در مدت تصدي اين پست تقدير و تشكر به عمل آمد.
 
 
تعداد بازدید: 110
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، خيابان امام موسي صدر شرقي، استانداري خراسان جنوبي پيام گير: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal