۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1397/09/12 شهرداران با هماهنگي فرمانداران و اعضاي شوراي اسلامي شهرها براي خدمت به مردم تلاش كنند
شهرداران با هماهنگي فرمانداران و اعضاي شوراي اسلامي شهرها براي خدمت به مردم تلاش كنند
استاندار خراسان جنوبي كه عصر امروز در جلسه گردهمايي شهرداران استان كه با حضور معاون عمران و توسعه شهري و روستايي وزارت كشور برگزار شده بود سخن مي گفت با بيان اين مطلب، افزود: شهرداران با هماهنگي فرمانداران شهرستان ها و نيز ارتباط ضابطه مند و قانوني با اعضاي شوراي اسلامي شهرها ، نسبت به خدمت رساني به مردم شريف استان بيش از پيش تلاش كنند.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، محمدصادق معتمديان، ضمن تاكيد بر هماهنگي و ارتباط شهرداران با دستگاه هاي نظارتي ، گفت: شهرداران بايد با مطالعه قوانين و مقررات و نيز با تقويت ارتباط با دستگاه هاي نظارتي در خصوص شفافيت و انضباط مالي تلاش كنند.
مقام عالي دولت در استان، ادامه داد: بسياري از پرونده هايي كه در اين خصوص تشكيل مي شود ناشي از عدم آگاهي نسبت به قوانين و مقررات و يا آئين نامه ها و دستورالعمل ها در حوزه هاي مالي است كه لازم است در اين خصوص دقت نظر بيشتري صورت گيرد.
معتمديان، نظارت بر ساخت ها و سازها و جلوگيري از ساخت و سازهاي غيرمجاز را مورد تاكيد ويژه قرار داد و افزود: بايد تلاش شود قبل از ساخت و ساز ، اقدامات پيشگيرانه صورت گيرد تا از ايجاد هزينه هاي بيشتر در اين زمينه جلوگيري گردد.
استاندار خراسان جنوبي ، توسعه فضاي سبز در شهرها را مورد تاكيد قرار داد و اظهار داشت: توجه به مسائل فرهنگي در شهرها ، بهداشت عمومي و توجه به پسامندهاي شهري از ديگر مباحثي است كه در مديريت شهري از سوي شهرداران بايد به طور جد مورد توجه قرار گيرد.
 
 
تعداد بازدید: 227
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، خيابان امام موسي صدر شرقي، استانداري خراسان جنوبي پيام گير: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal