۱۳۹۸ دوشنبه ۳۰ ارديبهشت
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1397/09/15 پيام استاندار خراسان جنوبي به مناسبت 16 آذرماه روز دانشجو
پيام استاندار خراسان جنوبي به مناسبت 16 آذرماه روز دانشجو
هوالعليم
16 آذرماه، يادآور انديشه والاي آزادگي و غيرت دانشجويان آزاده كشورمان در مقابله با استكبار و دفاع از عزت و شرف ايران عزيز اسلامي و نشان از اهميت محوري دانشجويان و دانشگاهيان در توسعه علمي، فرهنگي، اجتماعي و اقتصادي كشور است.
به يقين، توسعه علمي، پژوهشي و فناوري، مبناي توسعه پايدار و استقلال و خودكفايي همه جانبه كشور  و لازمه حركت رو به رشد ايران اسلامي براي مبارزه با تحريم و جنگ اقتصادي و نيز رسيدن به خودكفايي است.
انديشه هاي علمي و پژوهشي دانشگاه و دانشگاهيان تنها در فضاي آرام و به دور از فضاب احساسي و افراطي و در سايه روحيه ي اعتدال، استدلال، آزاد انديشي و فضاي نقادانه متفكرانه است كه مي تواند در خدمت توسعه ي كشور و استان قرار گيرد.
اينجانب ضمن گراميداشت ياد شهداي عزيز دانشجو، 16 آذرماه، روز دانشجو را به همه دانشجويان آزاده، بصير و فرهيخته، اساتيد گرانقدر و گرانسنگ و دانشگاهيان عزيز تبريك عرض مي نمايم؛ اميدوارم دانشجويان عزيز استان، با تقويت بصيرت، روحيه پرسشگري، تحقيق و پژوهش و انتقاد سازنده، درجهت توسعه و پيشرفت ايران عزيز اسلامي، بويژه خطه خراسان جنوبي گام بردارند.

محمدصادق معتمديان
استاندار خراسان جنوبي
تعداد بازدید: 53
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، خيابان امام موسي صدر شرقي، استانداري خراسان جنوبي پيام گير: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal