۱۳۹۸ جمعه ۲۶ مهر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1398/04/20 تبريك روز بهزيستي و تامين اجتماعي
تبريك روز بهزيستي و تامين اجتماعي

🔹 به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري وفرمانداري ويژه شهرستان طبس محمد جواد فلاحي روز بهزيستي و تامين اجتماعي را به همه تلاشگران و زحمتكشان اين عرصه تبريك گفت.

 

🔹 متن اين پيام به شرح زير است:

بنام خداوند بخشنده و مهربان

🔹25 تيرماه در تقويم جمهوري اسلامي ايران به عنوان «روز بهزيستي و تامين اجتماعي» نامگذاري شده كه در قالب هفته بهزيستي و تامين اجتماعي گرامي داشته مي شود.

 

🔹اين هفته، فرصت مناسبي براي بيان اهميت، كاركردها و خدمات گسترده و مؤثر اين دو مجموعه خدماتي است كه به موجب مفادي از اصول قانون اساسي و در جهت تحقق عدالت اجتماعي و خدمت به محرومان و اقشار آسيب پذير و كم درآمد جامعه شكل گرفته اند.

 

🔹حكايت ايثار و فداكاري شما خدمتگزاران بر قلب و زبان ايرانيان نقش بسته است و خدمت در چنين سازماني از نعمت هايي است كه خداوند بزرگ به برترين بندگان خويش عطا مي نمايد.

 

🔹اينجانب روز بهزيستي و تأمين اجتماعي را به همه تلاشگران صبور و مهربان اين عرصه كه با مسئوليت پذيري باعث تسكين آلام معلولين ، مددجويان و كاهش دغدغه هاي بيماران، آرامش بازنشستگان، مستمري بگيران، جوانان و ساير اقشار مردم مي شوند ، تبريك و تهنيت عرض مي نمايم .

 

🔹اميدوارم با الطاف الهي و در سايه رهنمودهاي رهبر معظم انقلاب اسلامي و تلاشهاي دولتمردان دولت تدبير و اميد ، شاهد گسترش روز افزون سلامت جسمي رواني و ارتقاي كيفيت زندگي و رفع فقر و پريشاني از اقشار آسيب پذير جامعه باشيم.

 

 

محمد جواد فلاحي

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان طبس

تعداد بازدید: 140
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، خيابان امام موسي صدر شرقي، استانداري خراسان جنوبي پيام گير: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal