۱۳۹۸ چهارشنبه ۷ اسفند
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
زمان باقي مانده تا انتخابات:
روزساعتدقيقهثانيه
1398/10/26 مردم به آموزش فعالیت در فضای مجازی نیاز دارند
مردم به آموزش فعالیت در فضای مجازی نیاز دارند
سعید برقی روز در نشست ستاد ساماندهی امور جوانان شهرستان بیرجند افزود: فقدان آموزش فضای مجازی که یک دریای مواج است و مردم و جوانان را در معرض آسیب قرار داده، به چشم می‌خورد.
وی اظهار داشت: این دریای مواج هم آسیب و هم فرصت است و باید به گونه‌ای تدبیر شود که آسیب‌ها در این بخش به حداقل برسد و فرصت‌ها افزایش یابد.
معاون فرماندار بیرجند گفت: همه ما وظیفه داریم با هم‌افزایی و همفکری و استفاده از همه ظرفیت‌ها از فرصت‌های فضای مجازی به نحو احسن استفاده کنیم و برای مدیریت آن برنامه مناسب و راهگشا داشته باشیم.
وی افزود: فرصت‌های فضای مجازی می‌تواند در تولید محتوا یا ایجاد اشتغال و پاسخ به نیازها باشد و گام نخست را برداشته‌ایم و هم عقیده‌ایم آسیب‌های فضای مجازی خطرهایی را داشته اما گام مهمتر این است که کار در این حوزه باید مشارکتی و با هم‌افزایی باشد، تا کنون کارها در این حوزه بیشتر جزیره‌ای بوده و بعضاً سازمانها کارهایی را انجام داده اند، که رفع این مشکل به اجماع و مشارکت همه دستگاه‌های مربوط نیاز دارد.
برقی بیان کرد: در جوامع مختلف هدف مانند جوانان، والدین و دانش آموزان به آموزش و فرهنگ سازی نیاز داریم و تنها با چاپ و نصب چند تابلو و بنر این مشکلات رفع نشده و نیاز است که نهضت آموزش و آگاه سازی مردم شروع شود.
وی گفت: بحران را درک کرده‌ایم و راهکارها را هم احصا می‌کنیم تا به صورت میدانی وارد عمل شویم و با برنامه ریزی و ارائه آموزش های لازم به دنبال فرهنگ سازی و نحوه استفاده صحیح از فضای مجازی باشیم
تعداد بازدید: 81
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، خيابان امام موسي صدر شرقي، استانداري خراسان جنوبي پيام گير: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal