۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1398/08/13 پيام تقدير استاندار خراسان جنوبي در پي حضور پرشور و شعور مردم  استان در مراسم  راهپيمايي يوم ا... 13 آبان
پيام تقدير استاندار خراسان جنوبي در پي حضور پرشور و شعور مردم استان در مراسم راهپيمايي يوم ا... 13 آبان
مقام معظم رهبري انقلاب(مدظله العالي):
وحدت ، مقاومت و اراده ملت رمز پيروزي در برابر آمريكاست.
بار ديگر گام هاي استوار، همت سترگ، عزم راسخ و قلب‌هاي مملو از شور و شوق ايرانيان، راهپيمايي يوم الله 13 آبان را به تجلي گاه حماسه شورانگيز حضور و آوردگاه باشكوه عزت و عظمت تبديل كرد.
روزي كه مردم مؤمن و انقلابي خراسان جنوبي نيز همگام با ملت ايران به صحنه آمدند و با خلق حماسه اي ماندگار، طراوت و تازگي دوباره اي به حيات پربركت انقلاب اسلامي بخشيدند.
حضور حماسي و وحدت آفرين اقشار مختلف مردم قدرشناس استان در راهيپمايي روز ملي مبارزه با استكبار جهاني ، اقيانوس عظيمي از ايمان، اتحاد، همبستگي و پيوند دوباره ملت با نظام و آرمان هاي انقلاب اسلامي را به نمايش گذاشت.
بي‌شك اين حضور متعهدانه و انقلابي كه موجي از شور و اميد را به همراه آورده است، رسالت خطير خدمتگزاري را براي مسئولان سنگين تر و عزم آنها را در مرتفع ساختن مشكلات دوچندان خواهد نمود.
اينجانب ضمن تبريك اين حماسه بزرگ، صميمانه از همراهي و حضور پرشور، آگاهانه و باصلابت مردم استان در راهپيمايي وحدت بخش يوم الله 13 آبان كه در خلق اين حماسه انقلابي سهيم بودند تشكر و قدرداني نموده، اميدوارم توفيق الهي كمك و يار و دعاي حضرت بقيه الله الاعظم(ارواحناله الفداء) پشتيبان اين ملت و انقلاب اسلامي باشد.


محمدصادق معتمديان
استاندار خر اسان جنوبي
تعداد بازدید: 369
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal