۱۳۹۹ چهارشنبه ۱۴ خرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1398/08/15 ايستادگي و مقاومت پيام ملت ايران به استكبار جهاني است
ايستادگي و مقاومت پيام ملت ايران به استكبار جهاني است
استاندار خراسان جنوبي گفت: ايستادگي و مقاومت پيام روشن ملت ايران به استكبار جهاني با حضور دشمن شكن و حماسي در تمامي صحنه‌ها است.

محمدصادق معتمديان روز دوشنبه در راهپيمايي 13 آبان به خبرنگار ايرنا اظهار داشت: مردم ايران در چهل سال گذشته هر جا كه نظام نيازمند حمايت بوده‌، در صحنه حضور داشته و ذره‌اي از اين عقيده كوتاه نيامده‌اند.

وي گفت: در اين چهل سال مردم همواره از سياست‌هاي جمهوري اسلامي ايران حمايت كرده‌اند و در تمامي مقاطع با حضور حداكثري خود پيام ايستادگي و مقاومت را براي جهانيان اشاعه دادند.

استاندار خراسان جنوبي افزود: امروز هم در 13 آبان و روز استكبارستيزي مردم اين پيام روشن را بار ديگر بازگو و عليرغم تمامي فشارها، تهديدها و تحريم‌ها به طور منسجم با آرمان‌هاي نظام و انقلاب تجديد ميثاق كردند.

راهپيمايي 13 آبان در بيش از 30 نقطه خراسان جنوبي برگزار شد.

نماينده ولي فقيه در استان، استاندار خراسان جنوبي، معاونان استاندار، فرماندهان نظامي و انتظامي، مديران دستگاه‌هاي اجرايي و جمعي از فرهنگيان و دانشگاهيان همگام با قشرهاي مختلف و جوانان و نوجوانان در راهپيمايي 13 آبان 98 حضور داشتند.

راهپيمايان امروز در سراسر استان خراسان جنوبي با سردادن شعارهاي ضداستكباري، انزجار خود را از اقدامات آمريكا و دشمنان جهان اسلام ابراز داشتند و باشكوه‌تر از سال‌هاي گذشته بار ديگر اقتدار، عظمت و ايستادگي خود را به جهانيان نشان دادند.
تعداد بازدید: 354
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal