۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1396/01/23 عملكرد دولت بهترين تبليغ است
عملكرد دولت بهترين تبليغ است
مديركل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، كه صبح امروز در جلسه شوراي اطلاع رساني استان سخن مي گفت با بيان اين مطلب، ضمن اشاره به ضعف موجود در موضوع اطلاع رساني گفت: با توجه به حجم خدمات و اقداماتي كه در دولت به انجام رسيده است مديران در بخش هاي مختلف مي توانند با اطلاع رساني مناسب و مطلوب اين خدمات ، زمينه هاي مشاركت مردم در پاي صندوق هاي راي را بيش از پيش فراهم نمايند.
به گزارش روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، عباسعلي بهاري ، عملكرد دولت را بهترين تبليغ دانست و تصريح كرد: بخشي از ضعف هاي موجود در زمينه اطلاع رساني مربوط به روابط عمومي ها و بخشي ديگر نيز مربوط به مديران و تفكر رسانه اي آنان است كه مي بايد در اين زمينه اقدامات جدي تري صورت گيرد.
دبير شوراي اطلاع رساني استان، به غير فعال بودن كميته هاي تخصصي زيرمجموعه شوراي اطلاع رساني استان اشاره كرد و افزود: با توجه به نزديك شدن به زمان برگزاري انتخابات ، قطعاً شاهد موج هاي رسانه اي خواهيم بود؛ از اين رو لازم است كه كميته هاي زيرمجموعه شورا با درك شرايط حساس فعلي جدي تر از قبل به مقوله اطلاع رساني بپردازند.
بهاري، خاطر نشان ساخت: نبايد به بهانه برگزاري انتخابات و يا نزديك شدن به زمان برگزاري انتخابات خدمات دولت كم رنگ شده و يا روند خدمت رساني به مردم دچار وقفه و يا چالش شود بلكه بايد اين خدمات پررنگ تر از گذشته و با قوت و قدرت بيشتري به مردم بازگو شود تا ميزان مشاركت مردم افزايش يابد.
وي اطلاع رساني درست، شفاف ، به موقع و موثر را از رسالت هاي رسانه هاي استان در راستاي تقويت روحيه اميد در جامعه دانست و تصريح كرد: يكي از مهمترين وظايف و ماموريت هاي شوراي اطلاع رساني استان جلوگيري از موج هاي مخربي است كه ممكن است منجربه نااميدي مردم و كم رنگ شدن حضور آنان در پاي صندوق هاي راي گردد كه اين كمك به دشمنان و بازي در ميدان آنان است.
اين گزارش حاكيست، اولين جلسه شوراي اطلاع رساني استان در سال جاري با محوريت دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در سال جاري و با دستور كار مشخص در اين زمينه با حضور اعضاي اين شورا و به رياست معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان جنوبي برگزار شد.
 
  
تعداد بازدید: 64
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، روبروي سيلو، استانداري خراسان جنوبي
پيام گير: داخلي مورد نظر+32386(056)     دورنگار: 32386190(056) كانال تلگرامي : sko_ir@
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal