۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1396/01/23 حضور آگاهانه مردم در انتخابات اعلام تعلق خاطر آنان به نظام است
حضور آگاهانه مردم در انتخابات اعلام تعلق خاطر آنان به نظام است
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان جنوبي ، كه صبح امروز در جلسه شوراي اطلاع رساني استان سخن مي گفت با بيان اين مطلب، افزود: در شرايط فعلي كه دشمنان نظام براي ضربه زدن به انقلاب اسلامي از هيچ تلاشي فروگذار نمي كنند همه بايد براي حضور گسترده و حداكثري مردم در پاي صندوق هاي راي از همه توان و ظرفيت خود استفاده كنند.
به گزارش روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، محمد حسيني، با بيان اينكه بايد همه تلاش كنيم تا فضايي آرام ، بانشاط و توام با اخلاقيات در جامعه حاكم شود ، افزود: حضور آگاهانه در انتخابات پيش رو نوعي اعلام تعلق خاطر مردم به نظام و انقلاب اسلامي است.
وي محور و ملاك تمامي فعاليت هاي انتخاباتي را قانون و مقررات دانست و تصريح كرد: دستگاه هاي متولي در اين زمينه همچون صدا و سيما قوانين و مقررات انتخاباتي از جمله قوانين تبليغاتي را به نحو مطلوب و مناسب براي مردم و افكار عمومي اطلاع رساني نمايند.
رئيس ستاد انتخابات استان، به شرايط حساس و خطير فعلي كشور در بعد بين المللي اشاره كرد و افزود: با توجه به اين شرايط بايد با دوري از رفتارهاي سطحي و احساسي و نيز پرهيز از افراط و تفريط در تمامي فعاليت ها از جمله غلوگويي هاي بيهوده و نيز نقدهايي كه جز تخريب و تضعيف دولت نتيجه ديگري ندارد به شدت پرهيز نمود.
حسيني، ايجاد ياس و نااميدي در جامعه را هدف اصلي دشمنان دانست و تصريح كرد: هر كس دانسته و يا نادانسته در اين زمينه حركت كند بطور غير مستقيم در جهت اجرايي شدن اهداف دشمنان نظام و انقلاب حركت كرده است.
وي با اشاره به اينكه براي رسيدن به اهداف در انتخابات نبايد به هر وسيله اي متوسل شد، افزود: بزرگترين خدمت به مخالف آن است كه فضا و بستر تخريب براي او فراهم كنيم و متاسفانه برخي افراد بقا و زندگي خود را در مه آلود كردن فضا و ايجاد فضايي توام با تخريب و تضعيف ديگران مي دانند كه اين مي تواند خسارات مادي و معنوي فراواني را به نظام تحميل كند كه جبران آنها گاهاً سال ها زمان خواهد برد.
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان جنوبي، با اشاره به اينكه دستگاه هايي كه آرام و منفعلانه حركت مي كنند در حوزه كاري خود موثر نيستند گفت: دستگاه هاي اجرايي از انفعال خارج شده و فعال تر از قبل موضوعات كاري خود را پيگيري و عملياتي كنند.
حسيني، انعكاس خدمات و اقدامات دولت تدبير واميد را وظيفه همه مسئولين در شرايط فعلي برشمرد و خاطر نشان ساخت: مديران و مسئولين در بخش هاي مختلف بايد با تقويت ارتباطات رسانه اي خود در راستاي انعكاس بيش از پيش خدمات دولت در بخش هاي مختلف كه منجر به ايجاد اعتماد و نيز اميد و نشاط در جامعه مي گردد گام هاي جدي تري بردارند.
وي يكي از مهمترين وظايف شوراي اطلاع رساني استان را سياست گذاري در امر اطلاع رساني دانست و تصريح كرد: كميته هاي زيرمجموعه اين شورا نيز بايد فعال تر از گذشته شده و موضوعات را به صورت تخصصي مورد تجزيه و تحليل قرار دهد.
وي با بيان اينكه نبايد فضاي دو قطبي در جامعه ايجاد شود، افزود: مديران و مسئولين ذي ربط در موضوع انتخابات بايد با مطالعه قوانين نسبت به آنها احاطه كامل داشته باشند.
 
 
  
تعداد بازدید: 54
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، روبروي سيلو، استانداري خراسان جنوبي
پيام گير: داخلي مورد نظر+32386(056)     دورنگار: 32386190(056) كانال تلگرامي : sko_ir@
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal