۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1396/01/27 مسئولين امانت دار راي مردم هستند
مسئولين امانت دار راي مردم هستند
معاون سياسي، امنيتي و اجتماعي استاندار خراسان جنوبي كه ظهر امروز در پنجمين جلسه ستاد انتخابات استان سخن مي گفت، با بيان اين مطلب افزود: هدف، برگزاري انتخاباتي قانونمند ، سالم و با حضور گسترده مردم در پاي صندوق هاي راي است.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي،محمد حسيني، رأي مردم را به مثابه حق الناس دانست و گفت: مسئولين، امانت دار راي مردم هستند و بايد به خوبي از آن صيانت و حراست كنند.
وي با بيان اينكه حجم كار در انتخابات شوراهاي اسلامي بسيار زياد است، گفت: مسئولين ذي ربط در موضوع انتخابات بايد نسبت به احصاء آسيب هاي موجود در انتخابات هايي كه تاكنون برگزار شده اقدام كرده و در انتخابات آتي آنها را به حداقل كاهش دهند.
رئيس ستاد انتخابات استان، با بيان اينكه مباحث حقوقي در موضوع انتخابات از اهميت بالايي برخوردار است ، گفت: حقوق تمامي كانديداها و طرفداران آنها در انتخابات بايد بطور جد مد نظر قرار گرفته و رعايت شود.
حسيني، ايجاد زيرساخت هاي ارتباطي در نقاط مرزي و روستايي را مورد تاكيد قرار داد و افزود: بايد زمينه مشاركت آحاد مختلف جامعه در انتخابات آتي به نحو مطلوب و مناسب فراهم شود.
وي هم پوشاني و هم افزايي را مورد تاكيد ويژه قرار داد و افزود: اعضاي هيات هاي اجرايي بايد با هماهنگي كامل با اعضاي هيات نظارت و ساير افراد دخيل در امر برگزاري انتخابات، تلاش كنند تا انتخاباتي سالم، قانونمند و با شكوه برگزار شود.
تعداد بازدید: 28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، روبروي سيلو، استانداري خراسان جنوبي
پيام گير: داخلي مورد نظر+32386(056)     دورنگار: 32386190(056) كانال تلگرامي : sko_ir@
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal