۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1396/01/29 امنيت امروز ايران، مرهون تلاش و مجاهدت نيروهاي نظامي و انتظامي است
امنيت امروز ايران، مرهون تلاش و مجاهدت نيروهاي نظامي و انتظامي است
استاندار خراسان جنوبي كه صبح امروز در مراسم بزرگداشت روز ارتش و رژه نيروهاي مسلح استان سخن مي گفت با بيان اين مطلب ، افزود: با پيشرفت تكنولوژي و گسترش فناوري هاي نوين در زيرساخت هاي اصلي كشورهاي جهان، در حال حاضر قدرت تهاجم و دفاع سايبري در برخي كشورها بسيار مهم و حائز اهميت است كه اميدواريم نيروهاي نظامي و انتظامي ما نيز در اين زمينه همانند ساير فعاليت هاي خود موفق باشند.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي ؛ سيد علي اكبر پرويزي، با تاكيد بر اينكه ارتش جمهوري اسلامي ايران مظهر اقتدار نظام اسلامي است، گفت: بايد از اقدامات مناسب ارتش جمهوري اسلامي ايران در كنار ساير نيروهاي مسلح در زمينه حراست از مرزهاي زميني، هوايي و دريايي قدرداني كرد.
استاندار خراسان جنوبي، با بيان اينكه روز 29 فروردين كه به نام ارتش نامگذاري شده، بيانگر پيوند ناگسستي اين نيرو با ملت ايران است، خاطر نشان كرد: قطعاً ارتش جمهوري اسلامي ايران با حمايت قواي سه گانه و نظام اسلامي قوي تر و مقتدرتر از هميشه حافظ مرزهاي ميهن اسلامي مان خواهد بود.
پرويزي، با بيان اينكه ارتش در طول سال هاي دفاع مقدس با تكيه بر نيروهاي غيور خود نقش بارزي در حفظ و حراست از سرزمين اسلامي ايفا كرد، گفت: اگر روزي دشمن قصد تجاوز به خاك مقدس ايران را داشته باشد، نيروهاي نظامي در كنار ملت قهرمان ايران يك بار ديگر جواب دندان شكني به دشمنان اين آب و خاك خواهند داد.
وي با بيان اينكه افزايش توان دفاعي كشور به معناي تجاوز به ديگر كشورها نيست، ادامه داد: افزايش توان نظامي ايران براي دفاع از خاك و تماميت ارزي كشور است و تاريخ ملت ما نيز همواره نشان داده كه ما هيچگاه قصد تجاوز به ساير كشورها را نداشته و در مقام متجاوز ظاهر نشده ايم ، اما هر وقت كه به مرزهاي ما تجاوز شده از تمام هستي خود براي دفاع از كشورمان گذشته ايم كه دوران 8 سال دفاع مقدس گواه صادقي بر اين مدعا است.
وي، تقديم بيش از 230 هزار شهيد و صدها هزار جانباز و آزاده در دوران دفاع مقدس را نشان دهنده از خود گذشتگي، ايثار و ميهن دوستي ملت قهرمان ايران دانست و افزود: در حال حاضر در بسياري از كشورهاي منطقه، ناامني و تنش وجود دارد ولي به لطف خداوند و با تدابير مقام معظم رهبري و هوشياري نيروهاي نظامي، انتظامي و امنيتي ، جمهوري اسلامي ايران اكنون از امن ترين كشورهاي جهان است.
گفتني است، در اين مراسم يگان هاي مختلف نيروهاي مسلح مستقر در استان خراسان جنوبي از مقابل جايگاه رژه رفتند.
  
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 124
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، روبروي سيلو، استانداري خراسان جنوبي
پيام گير: داخلي مورد نظر+32386(056)     دورنگار: 32386190(056) كانال تلگرامي : sko_ir@
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal