۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1396/01/29 روابط عمومي ها پل ارتباطي بين مردم، مسئولين و رسانه ها هستند
روابط عمومي ها پل ارتباطي بين مردم، مسئولين و رسانه ها هستند
استاندارخراسان جنوبي كه ظهر امروز در گردهمايي مديران روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي استان سخن مي گفت با بيان اين مطلب ، افزود: روابط عمومي ها وظيفه اي سخت و حساس بر عهده دارند چرا كه بايد به عنوان پل ارتباطي بين مردم ، مسئولين و رسانه ها بايد به ايفاي وظيفه بپردازند.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي ؛ سيد علي اكبر پرويزي، با اشاره به اينكه مديران بايد بيش از گذشته به روابط عمومي ها توجه كنند، افزود: انعكاس درست و مبتني بر واقعيت خدمات و اقداماتي كه در سطح دستگاه هاي اجرايي به انجام مي رسد از ديگر وظايفي است كه بايد به درستي و بدور از غلوگويي به انجام برسد.
وي تجهيز روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي و ارتقاي جايگاه سازماني آنان در دستگاه هاي اجرايي را مورد تاكيد قرار داد و افزود: روابط عمومي ها بايد با احاطه كامل بر قوانين و مقررات و نيز ارائه خدمات مناسب اقتدار خود را در دستگاه به منصه ظهور بگذارند تا مديران نيز به جايگاه والاي آنان در سازمان احترام بگذارند.
مقام عالي دولت در استان، با بيان اينكه روابط عمومي ها در بيان واقعيات و مشكلات سازمان بايدشهامت داشته باشند، افزود: بايد با صداقت و با بكارگيري روش هايي هنرمندانه و درست و اصولي مشكلات كه در سازمان وجود دارد را براي مردم بازگو كرد چرا كه اين امر موجب حفظ و تقويت اعتماد عمومي به سازمان و در نهايت به نظام خواهد بود.
پرويزي، با اشاره به اينكه اگر در ارائه آمار و اطلاعات خطا و اشتباهي رخ داد بايد بلافاصله در جهت اصلاح آن اقدام لازم صورت گيرد افزود: بكارگيري روش هاي نوين در امر تبليغات و نيز ارتباطات بايد به عنوان يك دستور كار مهم در اولويت قرار گيرد.
وي تقويت ارتباط با رسانه ها را مورد تاكيد قرار داد و افزود: نحوه دسترسي مردم به خدمات دستگاه ها نيز بايد به نحو مطلوب و مناسب شفاف سازي شده و به اطلاع مردم برسد چرا كه بايد فاصله بين مردم و مسئولين به حداقل كاهش يابد و روابط عمومي ها در اين زمينه نقش بسيار مهمي بر عهده دارند.
استاندارخراسان جنوبي، انعكاس خدمات نظام به مردم و نيز ارائه مشكلات عمومي به بدنه مديريتي سازمان را از مهمترين وظايف روابط عمومي ها دانست و تصريح كرد: باتوجه به وضعيت موجود استفاده مناسب از فضاهاي مجازي به منظور آگاه سازي و اطلاع رساني بايد به نحو مناسب مورد استفاده روابط عمومي دستگاه هاي اجرايي قرار گيرد.
پرويزي، به برگزاري دوازدهمين دوره انتخابات رياست جمهوري و پنجمين دوره انتخابات شوراهاي اسلامي شهر و روستا در سال جاري اشاره كرد و افزود: مديران اجرايي در اين زمينه بايد زمينه هاي حضور و مشاركت مردم را در روز برگزاري انتخابات فراهم نمايند.
وي با بيان اينكه همه عوامل و دست اندركاران امر انتخابات بايد با رعايت قوانين و مقررات انتخاباتي در راستاي برگزاري انتخاباتي سالم ، باشكوه و قانونمند تلاش كنند تصريح كرد: هيچ مسئولي به صورت مستقيم و غير مستقيم اجازه دخالت درامر انتخابات را ندارد.
مقام عالي دولت در استان، خواسته مقام معظم رهبري را دو امر مشاركت و برگزاري سالم و قانونمند انتخابات دانست و تصريح كرد: اين دو مقوله به عنوان دو دستور كار مهم و اولويت دار بايد مد نظر همه مسئولين در برگزاري انتخابات قرار گيرد.
پرويزي، با اشاره به اينكه مشاركت مردم در انتخابات براي نظام حياتي است افزود: اين حضور چه در بعد داخلي و چه در بعد خارجي داراي اثرات بسيار مهمي در زمينه هاي امنيتي، اقتصادي و توسعه مناطق است.
 
 
 
تعداد بازدید: 142
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، روبروي سيلو، استانداري خراسان جنوبي
پيام گير: داخلي مورد نظر+32386(056)     دورنگار: 32386190(056) كانال تلگرامي : sko_ir@
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal