۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1396/01/30 انجام امور فرهنگي خصوصاً در حوزه مهدويت بايد بيش از پيش مورد توجه قرار گيرد
انجام امور فرهنگي خصوصاً در حوزه مهدويت بايد بيش از پيش مورد توجه قرار گيرد
استاندارخراسان جنوبي كه صبح امروز در ديدار با اعضاي شوراي برنامه ريزي بنياد مهدويت سخن مي گفت، با بيان اين مطلب افزود: بنياد مهدويت به عنوان يك مؤسسه فرهنگي غير دولتي به انجام امور فرهنگي در حوزه مهدويت مي پردازد؛ از اين رو دستگاه هاي فرهنگي بايد بيش از پيش به اين امر اهتمام داشته باشند.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي ؛ سيد علي اكبر پرويزي، با بيان اينكه آماده كمك و مساعدت در زمينه هاي فرهنگي و آموزشي هستيم، افزود: در خصوص برگزاري دوره هاي آموزشي ويژه مهدويت در سطوح مختلف، آماده هر گونه همكاري هستيم.
وي با بيان اينكه آموزش ها بايد مداومت داشته باشد، خاطرنشان ساخت: در حوزه هاي عمراني و نيز فرهنگي و آموزشي، ازطريق معاونت هاي مختلف استانداري مي توان برنامه ريزي كرد تا به نتايج مطلوبي دست يافت.
مسئول امور فرهنگي بيناد مهدي موعود، با بيان اينكه بنياد مهدويت از سال 79 با 4 محور شروع به فعايت كرده است افزود: يك مركز تخصصي باموضوع مهدويت در قم راه اندازي شده است.
حجت الاسلام و المسلمين كفيل، با بيان اينكه بنياد مهدويت در 31 استان كشور داراي دفتر است، افزود: راه اندازي مجتمع مهدي ياوران نيز از ديگر اقداماتي است كه در اين زمينه به انجام رسيده است.
وي بااشاره به اينكه تا كنون 270 كتاب و محصول فرهنگي در زمينه مهدويت به چاپ رسيده است، گفت: موضوع انتشارات و محصولات فرهنگي، يكي از مهمترين اقداماتي بوده كه در بنياد مهدويت به انجام رسيده است.
وي توسعه معارف مهدويت با نگاه جديد و استفاده از ابزار ارتباطي نوين را مورد تاكيد قرار داد و افزود: مبارزه با آسيب هاي حوزه مهدويت كه امروزه متاسفانه بسيار زياد شده است، از ديگر دستور كار هاي بنياد مهدويت است كه تاكنون اقدامات بسيار مناسبي نيز در اين زمينه به انجام رسيده است.
 
تعداد بازدید: 99
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، روبروي سيلو، استانداري خراسان جنوبي
پيام گير: داخلي مورد نظر+32386(056)     دورنگار: 32386190(056) كانال تلگرامي : sko_ir@
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal