۱۳۹۶ سه شنبه ۳۰ آبان
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1396/01/30 برگزاري انتخاباتي سالم، باشكوه و قانونمند مطلوب نظام، رهبري و شهداء است
برگزاري انتخاباتي سالم، باشكوه و قانونمند مطلوب نظام، رهبري و شهداء است
معاون سياسي ، امنيتي و اجتماعي استاندارخراسان جنوبي كه ظهر امروز در جلسه كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان سخن مي گفت با بيان اين مطلب افزود: ما مجري و بسترساز برگزاري انتخابات هستيم؛ از اين رو برگزاري انتخاباتي سالم، باشكوه و با حضور گسترده مردم در پاي صندوق هاي راي مطلوب نظام، رهبري و شهداي عزيز است.
به گزارش اداره كل روابط عمومي استانداري خراسان جنوبي، محمد حسيني، يكي از مهمتربن وظايف كميته اطلاع رساني را آگاه سازي عمومي نسبت به قوانين و مقررات انتخابات دانست و تصريح كرد: تلاش براي مشاركت گسترده مردم در پاي صندوق هاي راي نيز از ديگر رسالت هاي اين كميته است.
وي با بيان اينكه بايد از تمام ظرفيت ها و توان موجود براي حضور مردم در عرصه انتخابات استفاده كرد ، افزود: با توجه به ورود روش هاي نوين درعرصه اطلاع رساني بايد از ابزار و تجهيزات مدرن در اين زمينه به نحو مطلوب استفاده شود.
رئيس ستاد انتخابات استان، با بيان اينكه مردم بايد در فضاي انتخابات قرار گيرند افزود: برگزاري قانونمند انتخابات در كنار حضور گسترده مردم در پاي صندوق هاي راي چه در بعد داخلي و چه در بعد خارجي براي نظام و انقلاب حياتي و بسيار مهم است.
حسيني، تلطيف فضاي جامعه را از ديگر وظايف كميته اطلاع رساني ستاد انتخابات استان دانست و تصريح كرد: اطلاع رساني درست ، به موقع و موثر در راستاي آگاه سازي عمومي م حساس كردن فضاي كلي جامعه نسبت به انتخابات بايد به عنوان يك دستوركار مهم در اولويت قرار گيرد.
وي تقسيم عادلانه امكانات تبليغاتي را مورد تاكيد قرار داد و افزود: مسئولين ، مجريان و زمينه سازان انتخابات هستند و اجازه ندارند به صورت مستقيم و غير مستقيم در انتخابات دخالت كنند.
 
 
 
تعداد بازدید: 115
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
توضیحات  
تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
 
نشاني: استان خراسان جنوبي، شهرستان بيرجند ،خيابان مدرس، روبروي سيلو، استانداري خراسان جنوبي
پيام گير: داخلي مورد نظر+32386(056)     دورنگار: 32386190(056) كانال تلگرامي : sko_ir@
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به استانداري خراسان جنوبي ميباشد.
Powered by DorsaPortal