۱۳۹۹ سه شنبه ۱ مهر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1399/06/26 حمایت از تولیدات کشاورزی
حمایت از تولیدات کشاورزی

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان طبس، در روز سه شنبه 25 شهریور ماه 99، محمد جواد فلاحی معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس به همراه غلامرضا قوسی مدیرکل جهاد کشاورزی استان با حضور در روستای فهالنج از ارضی کشاورزی این روستا بازدید و از نزدیک در جریان مشکلات تولیدکنندگان محصولات کشاورزی قرار گرفتند.

فلاحی در این بازدید ایجاد این طرح ها را یک اقدام مهم در سال جهش تولید دانست و بیان داشت: یکی از راه های مهم در تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی، تکیه بر تولید داخل و حمایت از سرمایه گذاران بخش های تولیدی می باشد.

نماینده عالی دولت در این شهرستان ضمن حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی تصریح کرد: از تمام ظرفیت شهرستان برای کسانی که قصد سرمایه گذاری و اشتغال در شهرستان طبس را دارند حمایت خواهیم کرد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان طبس در پایان ضمن تقدیر و تشکر از کشاورزان و دامداران و نیز متولیان بخش دامداری و کشاورزی، برای رفع موانع و مشکلات حوزه های مذکور و هماهنگی بین بخشی دستوراتی را صادر نمود

 
 

تعداد بازدید: 33
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal