۱۳۹۹ يکشنبه ۹ آذر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1399/09/02 نشست کاری استاندار با فرماندار شهرستان درمیان
نشست کاری استاندار با فرماندار شهرستان درمیان
🔻استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد:
🔸جذب اعتبارات ملی، تکلیف مدیران کل

🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری درمیان؛ ملانوری با بیان این مطلب در نشست کاری با فرماندار درمیان، گفت: با توجه به محدودیت اعتبارات استانی، مدیران کل باید برای رفع نیازهای موجود در جذب اعتبارات ملی کوشاتر باشند.
🔹وی ادامه داد: هماهنگی و ارتباط بین مجموعه ادارات شهرستان با بخشداری ها، فرمانداری و استانداری، علاوه بر این که در رفع مشکلات موجود، بسیار مؤثر است، می تواند روند اجرای پروژه ها را شتاب ببخشد.
🔹استاندار با اشاره به مشکلات شهرستان درمیان از جمله موضوع آبرسانی به روستاها، گفت: با اولویت بندی امور، از این پس تقسیم اعتبارات در کمیته های برنامه ریزی، موضوع محور خواهد بود.
🔹ملانوری تصریح نمود: به این ترتیب با احصاء کمبودها در مناطق مختلف، موارد اولویت بندی شده و در ردیف تخصیص اعتبار قرار می گیرند.
🔹بخشی فرماندار درمیان نیز در این دیدار به تشریح وضعیت شهرستان پرداخت و با تأکید بر این که درمیان، قطب تقریب مذاهب استان است، گفت: 97 درصد روستاهای شهرستان دارای شبکه برق هستند و بیش از 90 درصد روستاها هم به شبکه گاز وصل شده اند، متذکر شد: 52 روستای شهرستان با تانکر آبرسانی می شوند.
🔹بخشی به همجواری درمیان با کشور افغانستان اشاره کرد و اظهار داشت: با توجه به مرزی بودن شهرستان و تعدد ترددها اما متأسفانه از اعتبارات ملی در حوزه راه محروم مانده ایم و اعتبارات اندک استانی، جوابگوی نیازهای منطقه در حوزه راه های روستایی نیست.
🔹فرماندار از مشارکت قابل تحسین مردم در انتخابات گفت و اذعان داشت: مردم شهرستان در انتخابات اخیر، مشارکت 78 درصدی داشته اند و به واسطه خدمات مطلوب دولت تدبیر و امید در منطقه، بیش از 92 درصد مردم به دکتر روحانی رأی داده اند.
تعداد بازدید: 79
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal