۱۴۰۰ پنج شنبه ۲ ارديبهشت
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1400/01/19 توزیع 4000 بسته معیشتی در قالب رزمایش مواسات توسط بنیاد علوی در شهرستان درمیان
توزیع 4000 بسته معیشتی در قالب رزمایش مواسات توسط بنیاد علوی در شهرستان درمیان
توزیع 4000 بسته معیشتی در قالب رزمایش مواسات و کمک های مومنانه توسط بنیاد علوی در شهرستان درمیان

در این مراسم که با حضور ملاکی معاون سیاسی فرمانداری درمیان، مولوی عبدالهی امام جمعه اهل سنت اسدیه، امام جمعه شهر طبس مسینا و جمعی از مسئولین شهرستان در محل زمین چمن مصنوعی اسدیه برگزار شد مسئول نهاد پیشرفت بنیاد علوی در شهرستان گفت: در شرایط کرونایی افرادی به شدت گرفتار هستند و سختی معیشت به دلایل مختلف جامعه را درگیر کرده، جا دارد روح مواسات در جامعه حاکم بشود و مردم به فکر یکدیگر باشند.

حجت الاسلام پور مهدوی در ادامه با اشاره به توزیع بیش از 4000 بسته معیشتی در این مرحله در سطح شهرستان درمیان گفت: توفیقی است که در این امور ارزشمند و خداپسند سهیم باشیم، در شرایطی که جامعه‌ به آن مبتلاست و افرادی به شدت در این ایام گرفتار هستند و سختی معیشت به دلایل مختلف از جمله تبعات اقتصادی کرونا و مواجهه با اوج تحریم های ظالمانه از سوی دشمنان نظام جامعه را درگیر کرده، ضرورت دارد که فرهنگ مواسات حاکم بشود و مؤمنان به فکر یکدیگر باشند و نقش ایمانی خود را ایفا کنند.

مولوی عبدالهی نیز در این مراسم گفت: فرهنگ زیبای مواسات به خوبی جای خود را باز کرده و نهادینه شده است، در مرحله اول حرکت‌های زیبا و ارزشمندی را دیدیم در این مرحله هم مجدداً با لبیک‌گویی به ندای ولی‌امر مسلمین همه در صحنه حضور دارند. قرارگاهی در استان شکل گرفته و نهادی‌های جهادی و مردمی و دستگاه‌های دولتی و خدماتی و اصناف و ادارات و بازاریان و ... اعلام آمادگی کرده‌ و خودشان را در این عرصه مسئول می‌دانند که پاسخگو باشند.
 
 
تعداد بازدید: 132
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal