۱۴۰۰ پنج شنبه ۲ ارديبهشت
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1400/01/19 مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی
مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی
💢مراسم تکریم و معارفه سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی باحضور فرماندار و مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی در محل دفتر فرماندار برگزار گردید.

🔹مهندس‌ حلاج مقدم ضمن اشاره به نامگذاری سال توسط مقام معظم رهبری گفت: شعار تولید، حمایت ها و مانع زدایی ها در بخش های مختلف توسعه کشور از جمله در توسعه و افزایش تولیدات فرهنگی و هنری و تولید محتوی نیز از اهمیت بالایی برخوردار بوده و باید با مانع زدایی ها در راستای گسترش تولیدات و کارآفرینی و اشتغال در حوزه های فرهنگی، دینی و هنری گام های موثری برداریم.

🔹حلاج مقدم با اشاره به سوابق تاریخی و غنی در عرصه های دینی، فرهنگی، ادبی، هنری و مشاهیر و شخصیتهای برجسته شهرستان و ظرفیت ها، کانونها و انجمن های فعال و نیروهای جوان خلاق و با انگیزه و زیرساختهای موجود، افزود: استفاده بهینه از پتانسیل افراد صاحب نظر و صاحب ایده و جامعه هنرمندان شهرستان و همچنین انجمن‌ها و کانون‌های زیر نظر اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی در شهرستان‌، سبب رونق و توسعه فرهنگی شده و ثمره فعال شدن این بخش‌ها، پویایی و نشاط و افزایش مشارکتهای اجتماعی خواهد بود.
حلاج مقدم تامین نیروی انسانی و فعال سازی مجتمع فرهنگی هنری شهید آوینی فردوس و کمک به تامین تجهیزات و امکانات اداری را از خواسته ها و اولویت های شهرستان دانست.

🔹مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گفت: با وجود موانع و مشکلات در حوزه فرهنگی و شاخص‌های فرهنگی در بخش اجراها، تولیدات هنری، اجرای موسیقی و تئاتر و نمایش‌های هنری شهرستان فردوس بسیار رشد کرده است.

🔹در این مراسم از زحمات آقای علی ایمانی دوم در دوران تصدی سرپرست اداره فرهنگ و ارشاد فردوس تقدیر و آقای سید فاضل معینی بعنوان رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان فردوس معرفی شد.
 
 
 
 
تعداد بازدید: 113
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal