۱۴۰۰ دوشنبه ۲۴ خرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
1400/03/20 شورای اداری شهرستان سرایان به ریاست استاندار خراسان جنوبی
شورای اداری شهرستان سرایان به ریاست استاندار خراسان جنوبی
🔹به گزارش روابط عمومی فرمانداری سرایان به نقل از روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ ملانوری با بیان این مطلب در جلسه شورای اداری شهرستان سرایان خاطر نشان کرد: مدیران استان باید وظیفه شناس، موقعیت شناس، دشمن شناس، وقت شناس، برنامه محور و قاطع باشند.
🔹وی که دور دوم سفرهای شهرستانی خود را امروز صبح و از فردوس آغاز کرده و بعد به سرایان رفته، متذکر شد: بنده در همان بدو ورود اعلام کردم که مدیر نشسته نمی خواهم بلکه مدیر باید بین مردم و در صحنه باشد.
🔹به گفته وی؛ سفرها به این جهت انجام می شود که مدیریت را بومی و محلی و در صحنه می دانم.
🔹استاندار با اشاره به گزارش ارائه شده درخصوص مصوبات سفر اول به شهرستان سرایان، گفت: طبق این گزارش، جز دو مورد از پروژه ها که نیاز به پیگیری دارد، بقیه محقق شده است.
🔹ملانوری تأکید کرد: رصد مصوبات و پیگیری آنها در راستای اصرار ما بر برنامه محور بودن است.
🔹به گفته وی؛ مردم باید طعم خدماتی که ارائه می کنیم را بچشند.
🔹وی تصریح نمود:مسئول انقلابی، لحظات را درک می کند و متعهد به انجام وظیفه است.
🔹استاندار درخصوص وظیفه دشمن شناسی مدیران گفت: مدیر نظام باید بداند دشمن در هر برهه از زمان در قالبی خاص وارد می شود و در شرایط فعلی، تیری به ما شلیک نخواهد کرد، بلکه با هدف گرفتن ارزش ها، تعصب و باور ما را نسبت به نظام کمرنگ می کند.
🔹ملانوری با تأکید بر برنامه محور بودن مدیران خاطر نشان کرد : مدیر باید با برنامه‌ریزی درست، خلق منابع کند، برای مثال اگر درآمد امسال شما در سرایان به عنوان پایتخت بنتونیت ایران، از این کانی بی نظیر 5 میلیون تومان است و سال آینده به 15 میلیون می رسد، می توانیم بگوییم شرایط را مدیریت کرده و با برنامه پیش رفته اید.
🔹وی به دیگر ظرفیت های استان اشاره کرد و گفت: ما باید به گونه ای برنامه ریزی کنیم که عایدات مردم از این ظرفیت ها افزایش یابد و این محصولات برای ما ارزش افزوده داشته باشند.
🔹به گفته وی؛ فعال سازی منابع و ذخایر استان، نیاز به برنامه و مدیریت دارد.
🔹استاندار، قاطع بودن را از ویژگی های مهم مدیران برشمرد و اظهار داشت: توقع ما از فرمانداران، شهرداران، اعضای شورای شهر و کلیه مدیران این است که اگر فکر می کنند برنامه ای که دارند به توسعه می انجامد و نتیجه مطلوبی به همراه دارد، قاطعانه پای کار خود بایستند و از آن دفاع کنند.
🔹ملانوری به تجربه خود در ستاد توسعه خاوران اشاره کرد و گفت: بنده چون اعتقاد دارم که ستاد، کاری بنیادین برای توسعه استان است، پای آن ایستاده ام و اهداف و برنامه هایش را با جدیت دنبال می کنم.
🔹وی تأکید کرد: ستاد توسعه خاوران، یک اقدام ابتکاری بر پایه برنامه ریزی های محلی است که همه منابع و ظرفیت ها را دور هم جمع می کند تا انرژی های خفته استان را بیدار کند.
🔹استاندار با اشاره به جایگاه نخبگان و ایده پردازان در ستاد توسعه خاوران، اظهار داشت: کل اعتبارات پژوهش سراهای استان در سال گذشته 50 میلیون تومان بود اما با توجه به اهمیت موضوع و صرفاً به جهت ترغیب جوانان و نوجوانان به ایده پردازی، این اعتبار در سال جاری به یک میلیارد و 200 میلیون تومان افزایش یافته است.
🔹ملانوری ادامه داد: ظرف همین چند ماه حدود 3 برابر کل اعتبارات دولتی استان در سال گذشته را از طریق تفاهم نامه های ستاد توسعه خاوران، سرمایه جذب کرده ایم.
🔹وی متذکر شد: در راستای برنامه‌های ستاد توسعه خاوران، روز گذشته و طی تفاهم نامه ای، یک سرمایه گذار، متعهد شد مبلغ 2 میلیارد تومان را در قالب مسئولیت اجتماعی خود، در استان هزینه نماید.
🔹به گفته وی؛ وقتی کمتر کسی می داند که تریبون جایگاه مجلس شورای اسلامی و سازمان ملل، گرانیت سبز استان ماست، این نشان دهنده کوتاهی ما در معرفی ظرفیت ها و مزیت های خراسان‌جنوبی می باشد.
🔹استاندار در ادامه به اهمیت انتخابات پیش رو اشاره کرد و گفت: همه باید سعی کنیم انتخابات در عین سلامت و امنیت برگزار شود.
🔹ملانوری متذکر شد: مدیران به عنوان تریبون داران و رسانه نظام باید، اهمیت انتخابات را به دیگران القا کنند.
🔹وی با تأکید بر این که دیواره های نظام قوی است ، تصریح نمود: با مشارکت حداکثری و حضور مردم در انتخابات، ضمن حفظ آبرو و عزت نظام، به اقتدار بیشتر آن کمک می کنیم.
 
 
 
 
 
 
 
 
تعداد بازدید: 214
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal