۱۴۰۰ دوشنبه ۲۴ خرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
1400/03/20 جلسه شورای اداری شهرستان فردوس
جلسه شورای اداری شهرستان فردوس
🔹رئیس ستاد انتخابات خراسان جنوبی از افزایش شعب اخذ رأی استان به بیش از هزار شعبه خبر داد.
🔹به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ خوش خبر با اعلام این خبر در جلسه شورای اداری شهرستان فردوس گفت: ستاد انتخابات استان به جهت رفاه حال مردم در روز رأی گیری و رعایت پروتکل های بهداشتی ناشی از شیوع بیماری، درخواست افزایش شعب را ارائه نمود که موافقت شد.
🔹وی تأکید کرد: بر اساس آخرین آمار، تعداد هزار و 24 شعبه اخذ رأی در سطح استان تشکیل می شود که از این تعداد، 62 درصد در مناطق روستایی و مابقی در نقاط شهری دایر می گردند.
🔹به گفته وی؛ 53 درصد شعب ثابت و بقیه به شکل سیار خواهند بود.
🔹رئیس ستاد انتخابات استان با اشاره به استقبال خوب مردم و نخبگان از ثبت نام در رقابت انتخاباتی شوراهای اسلامی شهر  تصریح نمود: 607 نفر از علاقمندان به حضور و فعالیت در شوراهای شهر ثبت نام نمودند که از این تعداد، بعد از تأیید صلاحیت ها 504 نفر در عرصه رقابت باقی مانده اند.
🔹خوش خبر ادامه داد: تعداد 918 روستای حائز شرایط برای تشکیل شورا در استان داریم که در ابتدای ثبت نام نامزدها در 912 روستا، آمارها به حدنصاب رسید.
🔹وی متذکر شد: بر اساس آخرین آمارهایی که اعلام شد، با فوت یک نفر از کاندیداها، انصراف برخی و رد صلاحیت تعدادی از آنها، آمار متقاضیان حضور در شوراها در 13 روستا به حدنصاب نرسید.
🔹به گفته وی؛ 13 روستا در استان از داشتن شورا محرومند که البته این آمار به نسبت تعداد 25 روستای فاقد شورای دور گذشته، کمتر است.
 
تعداد بازدید: 49
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal