۱۴۰۰ يکشنبه ۲۶ دي
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1400/10/25 چهارشنبه مورخ 1400/10/22 صورت گرفت.
چهارشنبه مورخ 1400/10/22 صورت گرفت.

باعنایت به اهمیت هنرصنعت فرش دستباف و پیشینه آن در خراسان جنوبی، رونق مجدد آن مستلزم برنامه ریزی جامع و نگاه ویژه و حمایت خاص مدیران و دستگاه های اجرایی ذیربط می باشد.

در راستای حمایت از طرح های حوزه فرش دستباف و بررسی مشکلات وموانع موجود و برنامه ریزی به منظور رفع آن، پیرو دعوت معاونت برنامه ریزی و توسعه فرمانداری و در ادامه برنامه نظارت بر اجرایی آیین نامه  قانون حمایت از توسعه و اشتغال پایدار مناطق روستایی و عشایری، بازدیدی در روز چهارشنبه مورخ 22/10/1400 از مجتمع تولیدی خدماتی فرش آقای احراری در محل اجرای طرح واقع درروستای چهکند و با حضور نمایندگان محترم فرمانداری بیرجند، بازرسی استان، اداره کل تعاون،کار و رفاه اجتماعی استان،  اداره کل صنعت، معدن و تجارت استان، امور شعب پست بانک استان و سایر اعضای کمیته نظارت شهرستان انجام گرفت.

در این بازدید سرمایه گذار طرح، گزارشی از روند اجرایی، اقدامات، مشکلات و موانع موجود در طرح  ارائه و درخواستهای خود را اعلام نمود. پس از بحث و تبادل نظر، به منظور حمایت از تولید و حفظ اشتغال نمایندگان دستگاهها برای حل مشکلات مجتمع تولیدی خدماتی فرش، پشنهادات خود را به ارائه نمودند و تمهیدات لازم برای رونق تولید و کسب و کار اتخاذ گردید.

 
تعداد بازدید: 49
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal