۱۴۰۱ يکشنبه ۵ تير
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/04/02 به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی صورت پذیرفت:
به مناسبت سالروز تاسیس سازمان تبلیغات اسلامی صورت پذیرفت:
رئیس و کارکنان اداره تبلیغات اسلامی ، اعضای شورای هیئات مذهبی و اعضای کانون مداحان با فرماندار شهرستان فردوس دیدار نمودند .

🔹فرماندار فردوس در این نشست گفت : توجه به تعظیم شعار به عنوان اولویت اول در سازمان تبلیغات اسلامی باید مدنظر قرار گیرد .
🔹مهندس روشن بیان داشت: باید از موازی کاری ها جلوگیری کرده و با هماهنگی درون سازمانی با محوریت سازمان تبلیغات اسلامی فعالیت های نوین و اثربخشی را در حوزه فرهنگی در شهرستان اجرایی کرد .
🔹وی ادامه داد: با هم افزایی نهادهای مرتبط فرهنگی و بهره‌مندی از ظرفیت هیئات مذهبی میتوان از بروز بسیاری آسیب ها در سطح جامعه جلوگیری کرد.
🔹فرماندار فردوس گفت : مناسبت های ملی باید در سازمان تبلیغات اسلامی بصورت ویژه دیده و همگام با آن مناسبت برنامه‌‌هایی اثربخش اجرا شود .
🔹در ادامه اعضای حاضر در جلسه به بیان نکاتی در خصوص اجرای برنامه‌های فرهنگی متناسب با ایام پیش‌رو بویژه ایام محرم و صفر و همچنین گزارش عملکرد حوزه کاری خود پرداختند .
 
 
تعداد بازدید: 28
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal