۱۴۰۱ يکشنبه ۱۶ بهمن
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/11/05 برگزاری کمیته اشتغال شهرستان
برگزاری کمیته اشتغال شهرستان
برگزاری کمیته اشتغال شهرستان درمیان
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان درمیان، جلسه کمیته اشتغال شهرستان به ریاست فرجامی فرد فرماندار درمیان و با حضور بخشداران تابع و جمعی از مدیران شهرستانی در محل سالن جلسات فرمانداری شهرستان درمیان برگزار شد.
در ابتدای جلسه مدیران و روسای بانک های شهرستان گزارشی از میزان معرفی و جذب تسهیلات تبصره 16 و 18 ارایه دادند.
فرجامی فرد در این جلسه با اشاره به اهمیت موضوع اشتغال آفرینی در کاهش معضلات اجتماعی از مدیران دستگاه های اجرایی خواست نسبت به جذب حداکثری سهمیه ها از مرکز استان تلاش کنند.
ایشان در ادامه با انتقاد از عدم حضور بانک صادرات در جلسات کمیته اشتغال شهرستان بر شرکت کلیه مدیران بانک های شهرستان در جلسه های کمیته اشتغال تاکید کرد.
نماینده عالی دولت در شهرستان درمیان با انتقاد از سهمیه شهرستان در تسهیلات اشتغال پایدار روستاییان و عشایر خواستار افزایش سهم شهرستان شد و از پیگیری این موضوع در مرکز استان خبر داد.
فرماندار درمیان در این جلسه با اشاره به ظرفیت ویژه شهرستان در حوزه های مختلف به ویژه زرشک و صنایع دستی، اولویت سرمایه گذاری بنیاد علوی و بانک های عامل را در این حوزه ها ضروری دانست و از بانک های خواست نسبت به پرداخت سهمیه های ابلاغ تا پایان سال اقدام کنند.
 
 
تعداد بازدید: 71
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal