۱۴۰۲ چهارشنبه ۹ فروردين
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/12/28 برگزاری جلسه ستاد عتبات عالیات شهرستان خوسف
برگزاری جلسه ستاد عتبات عالیات شهرستان خوسف
جلسه ستاد عتبات عالیات شهرستان خوسف در خصوص بررسی چگونگی مشارکت در باسازی عتبات عالیات به ریاست فرماندار شهرستان خوسف برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛ محمدعلی ایمانی فرماندار شهرستان خوسف در جلسه ستاد بازسازی عتبات عالیات با بیان نقش و جایگاه کلیدی و حیاتی امامان معصوم در شکل گیری فرهنگ تشیّع افزود : حفظ مساجد و بقاع متبرکه به عنوان نماد جریان تشیّع باید مورد توجه قرار گیرد ؛ چراکه حفاظت این بقاع متبرکه به حفظ ارزش های دینی کمک می نماید.

مقام عالی دولت در شهرستان خوسف با بیان اینکه سعادت دنیا و آخرت بشر در گرو تمسّک به ارزش های دینی است ، ادامه داد : هر قدمی که در این راستا برداریم در حفظ ارزش ها ، دین ، حفظ بنیان خانواده و تعلیم و تربیت گام برداشته ایم.

ایمانی گفت : حضور در این مجالس توفیقی است که از قِبَل کارهای خیر روزی انسان می شود ، این در حالیست که شرکت در این مجالس توفیقات انجام امور خیر دیگر را نیز به دنبال دارد.

به گفته وی ؛ با وجود محرومیت های مردم متدین استان خراسان جنوبی ، به ویژه مردم شریف شهرستان خوسف سرانه درآمد پایین در مقایسه با سایر استان ها ، استان خراسان جنوبی به دلیل اعتقادات قوی همواره جزو پیشگامان در عرصه مشارکت های مردمی و جمع آوری کمک بوده است.

تعداد بازدید: 81
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal