۱۴۰۲ يکشنبه ۲ مهر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1402/06/28 برگزاری شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان خوسف
برگزاری شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان خوسف
شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان خوسف ، به ریاست معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار و با حضور جانشین فرمانده انتظامی شهرستان و اعضای این شورا در محل سالن جلسات فرمانداری خوسف برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوسف ؛ معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی فرماندار که صبح امروز 28 شهریور ماه در شورای مبارزه با مواد مخدر شهرستان سخن می‌گفت ، با بیان تاثیر کاهش آسیب های اجتماعی در شاخص سطح زندگی افراد جامعه خاطر نشان ساخت : متضرر اصلی آسیب های اجتماعی کل جامعه است.

محمد محمدیان فر با اشاره به آسیب های اجتماعی ناشی از مواد مخدر برای فرد ، خانواده و جامعه افزود : کنترل آسیب های اجتماعی و از جمله مواد مخدر گامی بزرگ در راستای سلامت جامعه می باشد.

وی بر استفاده از ظرفیت های قانونی ، حمایت و مشارکت های مردمی و فرهنگ سازی در راستای کاهش اثرات این بلای خانمان سوز تاکید کرد.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی شهرستان در این جلسه با بیان اینکه از ابتدای سال جاری طرح هایی در خصوص مبارزه با مواد مخدر در شهرستان با جدیت اجرا شده ، از کشف 696 کیلو و 401 گرم انواع مواد مخدر از ابتدای سال جاری در شهرستان خبر داد.

سرهنگ بهمدی با ذکر کاهش 62 درصدی کشفیات مواد مخدر نسبت به مدت مشابه در سال گذشته ، از افزایش 107 درصدی توقیف وسایل نقلیه نسبت به زمان مشابه سال گذشته خبر داد.

گفتنی است ؛ در ادامه این جلسه اعضای شورا به ارائه گزارش مصوبات جلسات قبل و اقدامات انجام شده در راستای مبارزه با مواد مخدر پرداختند.
 
 

 
تعداد بازدید: 49
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal