۱۴۰۰ دوشنبه ۲۴ خرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
زمان باقی مانده تا انتخابات:
روزساعتدقیقهثانیه
1400/02/13 نشست صمیمی فرماندار سرایان با اعضای شورای اسلامی شهر سرایان در روز ملی شورا
نشست صمیمی فرماندار سرایان با اعضای شورای اسلامی شهر سرایان در روز ملی شورا
✅ به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان سرایان، رسولی مقدم فرماندار در این دیدار ضمن تبریک "روز ملی شورا" از تعامل،همراهی و همفکری اعضای شورای اسلامی شهرهای سرایان،آیسک و سه قلعه و همچنین شوراهای اسلامی روستاهای 21گانه شهرستان با فرمانداری و دستگاه های اجرایی در جهت پیشبرد اهداف و خدمات دهی مطلوب به شهروندان تقدیر و تشکر کرد.
💠 فرماندار سرایان شوراهای اسلامی شهر و روستا را نماد حکومت مردم بر مردم و تبلور صحنه زیبای دموکراسی عنوان نمود و به نقش موثر نمایندگان مردم در شوراهای اسلامی در صحنه مدیریتی و اجرایی شهرستان تاکید کرد.
💠 وی از تلاش،جدیت و از خودگذشتگی اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای سرایان تشکر و قدردانی کرد و گفت: تلاش اعضای شوراهای اسلامی شهرها و روستاهای شهرستان در صحنه های مختلف مدیریتی به بهترین نحو ممکن با توجه به منابع و امکانات محدود موجود را شاهد بودیم.
💠 رسولی مقدم همچنین از حضور پرشور داوطلبین و کاندیداهای شوراهای اسلامی انتخابات 1400 هم تقدیر و تشکر کرد و گفت: شکوه انتخابات 1400 با حضور پررنگ و پرشور مردم در پای صندوق های رأی کامل خواهد شد.
💠 شایان ذکر است: معاونین فرماندار،انتظامی، شهردار، مسئول دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی نیز در این جلسه حضور داشتند.
 
 
 
 
تعداد بازدید: 305
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal