۱۴۰۲ يکشنبه ۲ مهر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/04/02 دیدار سرپرست فرمانداری نهبندان با رئیس اتاق  اصناف و رؤسای اتحادیه شهرستان نهبندان
دیدار سرپرست فرمانداری نهبندان با رئیس اتاق اصناف و رؤسای اتحادیه شهرستان نهبندان
دیدار سرپرست فرمانداری نهبندان با رئیس اتاق اصناف و رؤسای اتحادیه شهرستان نهبندان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری ؛مهندس ایروانی سرپرست فرمانداری نهبندان به مناسبت روز اصناف با رئیس اتاق اصناف و رؤسای اتحادیه شهرستان نهبندان دیدار و گفتگو کرد.

مهندس ایروانی سرپرست فرمانداری نهبندان در این دیدار ضمن عرض تبریک به مناسبت روز اصناف به کسبه و بازاریان شهرستان نهبندان عنوان کرد؛اصناف و بازاریان همواره پشتوانه قوی نظام مقدس جمهوری اسلامی بوده اند و با وجود تحریم‌های ظالمانه ،بیماری کرونا و ایجاد شرایط نامساعد اقتصادی از هیچ کوشش و کمکی دریغ نکردند و همواره بازوی توانمند اقتصاد کشور بودند وگامهای موثری دراین مسیر برداشته اند.

نماینده عالی دولت در شهرستان خاطر نشان کرد با همفکری ، تعامل و در نظر گرفتن موارد و چالش ها به دنبال رونق اقتصادی درون شهر و شهرستان برای ایجاد درآمد پایدار هستیم که در این راه نقش اصناف و بازاریان بسیار مهم است.

وی ابراز داشت ؛ اصناف و بازاریان با مشارکت در نقاط تفریحی و گردشگری،نگاه اقتصاد محور و مشارکت با دستگاه های اجرایی ذی ربط برای فعالیت و ایفای نقش در زنجیره های پایین دست یک صنعت گام بردارند.
لازم به توضیح می باشد که بعد از این دیدار مهندس ایروانی سرپرست فرمانداری نهبندان از تعدادی از کسبه و بازاریان با اهدای شاخه گل و لوح تقدیر از آنان تجلیل به عمل امد.

تعداد بازدید: 637
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal