۱۴۰۲ دوشنبه ۱۵ خرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/12/28 همراهی و حضور مردم در حوادث و بحران های مختلف سال 1401با نظام مقدس جمهوری اسلامی ستودنی است
همراهی و حضور مردم در حوادث و بحران های مختلف سال 1401با نظام مقدس جمهوری اسلامی ستودنی است
فرماندار شهرستان خوسف که در آخرین جلسه شورای اداری شهرستان خوسف سخن می گفت ، با بیان این مطلب گفت : با وجود مشکلات و تنگناهای مختلف در سال جاری ، مردم شریف ایران اسلامی و به ویژه شهرستان خوسف از اصول و خط قرمزهای فکری و فرهنگی خود کوتاه نیامده و با حضور و همراهی در همه صحنه ها پایبندی خود به این نظام را ثابت نمودند.

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان خوسف ؛ محمد علی ایمانی با بیان اینکه سنگ اندازی های دشمنان ، از ابتدای انقلاب تاکنون ادامه داشته ، افزود : باید همواره پیش بینی های لازم را از قبل در مقابل توطئه های معاندان انجام دهیم.

مقام عالی دولت در شهرستان خوسف با قدردانی از زحمات مدیران شهرستان برای خدمت رسانی در سال 1401 افزود : مدیران شهرستانی با همدلی و تکیه بر روحیه جهادی و استفاده از تجربیات امسال برای ثمربخشی پروژه ها ، جذب اعتبارات و پیشرفت شهرستان در سال 1402 بیش از گذشته گام بردارند.

فرماندار شهرستان خوسف با اشاره به اقدامات انجام شده از ابتدای سال تاکنون در شهرستان از جمله تحول در آسفالت روستاها و جاده های روستایی ، فعال شدن واحدهای صنعتی فعال و نیمه فعال ، پیگیری بیش از 70پروژه نیمه تمام ، افزود: بیمارستان خوسف نیز در مراحل پایانی انجام کار قرار گرفته که ان ان شاء الله بزودی بصورت رسمی افتتاح خواهد شد.

وی با اشاره به طرح نهضت مسکن ملی و ثبت نام از سریز جمعیت بیرجند در شهرستان خوسف ، افزود : تاکنون مراحل ثبت نام 1500نفر در سامانه صورت پذیرفته است.

محمدعلی ایمانی با بیان اینکه شهرستان خوسف ، آمادگی استقبال از مسافرین نوروزی را دارد ، افزود: مسئولان با مغتنم دانستن این فرصت ؛از همه عده و عده و تمام ظرفیت ها استفاده نموده تا گردشگران و مسافران شهرستان به عنوان مروجان و سفیران تبلیغاتی برای معرفی شهرستان به دیگران تبدیل شوند.

وی در پایان بر آمادگی ستاد بحران شهرستان برای حوادث احتمالی در ایام پیش رو تاکید کرد.

شایان ذکر است ؛ در این جلسه رییس اداره میراث فرهنگی و گردشگری شهرستان خوسف و مدیر جهاد کشاورزی شهرستان گزارشی را از اقدامات ستاد سفر و تنظیم بازار شهرستان ارائه دادند. 
تعداد بازدید: 256
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal