۱۳۹۹ پنج شنبه ۱۲ تير
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1399/04/03 برخی داشته های خراسان جنوبی بین المللی است
برخی داشته های خراسان جنوبی بین المللی است
استاندار خراسان جنوبی گفت: برخی داشته های این استان بین المللی بوده و کافی است دیگر استان ها و حتی خارجی ها آن ها را بشناسند.
 
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی، معتمدیان با بیان این مطلب تأکید کرد: اگر خراسان جنوبی بتواند داشته های ارزنده خود را به خوبی معرفی کند، محرومیت قیچی می شود و موتور توسعه استان، سرعت می گیرد.
 
وی با اشاره به این که دغدغه اش تنها محرومیت استان نیست، تصریح کرد: بنده معتقدم خراسان جنوبی لای دو لبه قیچی گرفتار شده و این توان استان را گرفته است.
 
استاندار افزود: یک لبه این قیچی، بد معرفی شدن استان است و لبه دیگر کمبودها و نبود زیرساخت هاست که باید برطرف گردد.
 
معتمدیان با تأکید بر این که استان از محرومیت کمتر ضربه می خورد تا ناشناخته بودن، متذکر شد: بر اساس یک اشتباه، آن چه تاکنون از استان خراسان جنوبی معرفی شده، کمبودها و کاستی هاست در حالی که ظرفیت های بالقوه این منطقه، فرصت های بسیار خوبی برای رشد و توسعه می باشند.
 
وی ظرفیت های کشاورزی و محصولات استراتژیک، ذخایر معدنی و تنوع کانی ها، جاذبه های گردشگری و آثار تاریخی متنوع،وجود اقلیم متنوع و همجواری دشت و کویر را از پتانسیل های منحصر بفردی نام برد که می توانند زمینه ساز توسعه برای استان باشند.
تعداد بازدید: 65
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal