۱۴۰۰ جمعه ۱۵ مرداد
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1400/04/28 اعتبار 300 میلیارد ریالی، هدیه صندوق کارآفرینی امید کشور به اشتغال استان
اعتبار 300 میلیارد ریالی، هدیه صندوق کارآفرینی امید کشور به اشتغال استان
استاندار خراسان جنوبی از اختصاص اعتبار 300 میلیارد ریالی صندوق کارآفرینی امید کشور به اشتغال استان خبر داد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ ملانوری با اعلام این خبر به تشریح دیدارش با نوراله زاده مدیر عامل صندوق کارآفرینی امید پرداخت.
وی خاطرنشان کرد: صندوق کارآفرینی امید برای حمایت از طرح ها و کسب و کارهای روستایی استان بخصوص در حوزه فرآوری محصولات معدنی و استراتژیک زرشک، زعفران و عناب قول مساعد داد.
به گفته وی؛ نوراله زاده، دستورات لازم برای تأمین اعتبار قریب به 300 میلیارد ریال طرح های و برنامه های درخواستی استان را صادر نمود.
استاندار در این دیدار، از خدمات و برنامه‌های صندوق کارآفرینی امید در حمایت مالی از طرح های اشتغالزا و کسب و کارهای خرد و کوچک در سطح استان خراسان جنوبی تشکر و قدردانی کرد.
شایان ذکر است؛ در این جلسه که با هدف پیگیری افزایش اعتبارات قانون حمایت از اشتغال روستایی و عشایری، اعتبارات مورد نیاز برای پرداخت تسهیلات به کارآفرینان و افراد جویای کار در مناطق شهری و حاشیه شهر و نیز پیگیری و درخواست افزایش اعتبارات لازم در راستای تحقق تفاهم نامه های وزارتخانه های تعاون، کار و رفاه اجتماعی، فرهنگ و ارشاد اسلامی، میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی، جهاد کشاورزی و استانداری خراسان جنوبی برگزار شد، با حضور زنگنه مدیر صندوق کارآفرینی امید استان همراه بود.
تعداد بازدید: 138
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal