۱۴۰۰ جمعه ۱۲ آذر
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1400/09/03 حاکمیت امنیت در کشور، ثمره وجود بسیج است
حاکمیت امنیت در کشور، ثمره وجود بسیج است
استاندار خراسان جنوبی گفت: حاکمیت امنیت در کشور ثمره و نتیجه حضور بسیج است.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ ملانوری با بیان این مطلب در آئین نمایش اقتدار بسیجیان خراسان جنوبی خاطرنشان کرد: امروز علیرغم جنگ افروزی های دشمنان، بر این کشور اقتداری حاکم است که کسی جرأت نمی‌کند به این آب و خاک نگاه چپی داشته باشد.
به گفته وی؛ بسیج از نعمت‌های انقلاب اسلامی و از ثمرات بزرگ رهبری دینی و الهی در ایران است.
وی ادامه داد: بسیج، نهال مقدسی است که به دست معمار بزرگ انقلاب اسلامی غرس شد تا اردوگاه بزرگی به وسعت جمهوری اسلامی ایران شکل بگیرد و به همه ممالک اسلامی صادر شود.
استاندار تصریح نمود: هدف بزرگ امام خمینی(ره) صدور انقلاب به سراسر جهان توسط بسیجیان بود که این مهم به خوبی محقق شده و امروز حضور مقتدرانه بسیج را در صحنه‌های مختلف شاهد هستیم.
ملانوری اظهار داشت: امام خمینی(ره) می‌خواست بسیجی شکل بگیرد که افرادی ولایتمدار در کمال تواضع و فروتنی، اخلاق دینی و اسلامی با غیرت و شجاعت از ارزش‌های اسلام و انقلاب دفاع کنند.
به گفته وی؛ امروز ایران اسلامی جایگاهی پیدا کرده که در تصمیمات کل جهان تأثیر گذار است و باید قدر این نعمت را بدانیم.
وی تصریح کرد: در راستای سیاست‌های نظام و دولت برای رشد و ثبات اقتصادی و عدالت محوری چیزی جز عزم ملی و روحیه بسیجی و‌ حضور تمام وقت مردم تحت رهبری های مقام معظم رهبری (مدظله العالی) نمی‌تواند مشکلات را حل کند و امروز هم این حضور و اقتدار و صلابت می‌تواند گره گشای مشکلات باشد تا با نعمت انقلاب اسلامی شاهد رفع محرومیت و توسعه همه جانبه باشیم.
استاندار گفت: مردمان خراسان جنوبی نه فقط در دوران دفاع مقدس و انقلاب و رویدادهای مختلف حضوری پر صلابت و انقلابی داشته اند و 2 هزار شهید را تقدیم کرده اند بلکه امروز رتبه‌های اول را در بسیاری از مسایل از آن خود نموده اند.
ملانوری یادآور شد: مردم خراسان جنوبی با مشارکت 74 درصدی در انتخابات اخیر رتبه اول مشارکت را کسب کرده و در بحث کمک‌های مؤمنانه پیشگام می باشند و در بحث مدیریت بیماری کرونا و ‌طرح سردار شهید سلیمانی نیز مشارکت جدی داشته اند .
وی اظهار داشت: این حضور پرشکوه، اقتدار و ولایتمداری، صلابت و گذشت و مقاومت را از سوی بسیجیان تقدیم به فرماندهی کل قوا می‌کنیم و همه بدانند این سرزمین به عطر شهدا معطر است و مردم پای نظام و انقلاب ایستاده‌اند و این حضور بیش از پیش سبب اقتدار و صلابت کشور خواهد شد.
تعداد بازدید: 55
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal