۱۴۰۱ يکشنبه ۵ تير
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/03/29 توفیقات بیشتر در جذب اعتبارات ملی و استانی، نتیجه وفاق و همدلی در ارکان مختلف
توفیقات بیشتر در جذب اعتبارات ملی و استانی، نتیجه وفاق و همدلی در ارکان مختلف
استاندار خراسان جنوبی کرد: هر چه وفاق و همدلی در ارکان مختلف بیشتر باشد، توفیقات در جذب اعتبارات ملی و استانی نیز بیشتر خواهد شد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ دکتر قناعت با تأکید بر این مطلب در جلسه دیدار امام جمعه، فرماندار، شهردار و جمعی از معتمدین شهرستان فردوس خاطرنشان کرد: در سایه همدلی و اتحاد، مشکلات منطقه بهتر و سریع تر مرتفع می شوند.
وی با اشاره به مصوبات نخستین سفر شهرستانی خود به فردوس، تصریح نمود: فردوس، مقصد سومین سفر شهرستانی بود.
به گفته وی؛ این سفر برای رفع مشکلات شهرستان فردوس، 12 مصوبه به همراه داشت که به گزارش آقای فرماندار، 10 مورد آن به نتیجه رسیده و 2 مورد در دست پیگیری است.
استاندار به مطالبات مردمی در شهرستان فردوس اشاره کرد و اظهار داشت: بخشی از ان مطالبات در سفرهای بعدی که به صورت رسمی یا موردی صورت خواهد گرفت، در دستور کار قرار می گیرد و برای رفع آنها برنامه ریزی خواهیم کرد.
قناعت با ذکر این نکته که از مشکل کارخانه آرد شهرستان مطلع است و برای کمک به رونق تولید در این واحد پیگیری هایی هم شده، اظهار داشت: تخصیص مبلغ 15 میلیارد تومان تسهیلات به این واحد تولیدی از جمله اقدامات انجام شده است.
وی ادامه داد: کارخانه های آرد استان، یک سوم ظرفیت کار می کنند و لذا باید برای رونق بیشتر در این واحدها، کمک کنیم و اجازه ندهیم به خاطر این تحولات جهانی و ملی، زمین بخورند.
استاندار، جهادی بودن مدیران و کارکردن با جدیت آنها برای رفع مشکلات و اتمام پروژه های نیمه تمام را که به عنوان مطالبات مردمی در جلسه مطرح شد، بجا عنوان کرد و گفت: وظیفه ما این است که جز نوکری برای مردم را در دستور کار نداشته باشیم.
قناعت متذکر شد: وقتی رئیس دولت و اولین فرد قوه مجریه ، تمام وقت خود را برای مردم هزینه می کند، به دل جامعه می رود و به صورت رودررو و در کنار مردم، مسایل را پیگیری می کند، ما هم به عنوان نمایندگان این دولت، تکلیفی جز این نداریم که دغدغه رفع مشکلات مردم را داشته باشیم.
وی تأکید کرد: رئیس جمهور از جنس مردم است و جز خدمت به مردم، هدفی ندارد.
استاندار با اشاره به مشکلاتی که دولت سیزدهم با آنها دست و پنجه نرم می کند، اظهار داشت: مهمترین اقدام دولت، اجرای طرح مردمی سازی یارانه ها و رفع مشکلات اقتصادی کشور است ، موضوعی که دولت های قبل با اذعان به اهمیت آن، جرأت ورود به آن را نداشتند.
قناعت متذکر شد: تکیه دولت برای رفع مشکلات به توانمندی ها، استعدادها و ظرفیت های داخلی است.
شایان ذکر است: در این جلسه به برخی از ظرفیت های شهرستان فردوس از جمله معدن با ذخیره 10 میلیون تن مس، کارخانه منیزیم به عنوان تنها واحد فرآوری ایران و خاورمیانه، قنات بلده و ...اشاره شد و موضوع تکمیل مجتمع آبرسانی عشایر، شبکه جمع آوری و تصفیه خانه فاضلاب و ...
تعداد بازدید: 46
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal