۱۴۰۱ يکشنبه ۱۶ بهمن
ENGLISH
پایگاه اطلاع رسانی استانداری خراسان جنوبی
صفحه اصلی
1401/11/05 امسال، دهه فجر ماندگاری را رقم خواهیم زد
امسال، دهه فجر ماندگاری را رقم خواهیم زد
معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان جنوبی تأکید کرد: امسال، دهه فجر ماندگاری را رقم خواهیم زد.
به گزارش روابط عمومی استانداری خراسان جنوبی؛ علیرضا عباس زاده با بیان این مطلب در کارگروه مدیریت شهری و فضای شهری خراسان جنوبی ضمن تبریک فرارسیدن ماه رجب، گفت: ماه بهمن‌، بهار انقلاب اسلامی ایران است که لازم است به طور ویژه مورد تعظیم و احترام قرار گیرد.
وی، جشن پیروزی انقلاب را از شعائر الهی دانست و افزود:طبق فرموده خداوند در آیه 32 سوره حج، هر کس شعائر دین خدا را بزرگ و محترم بدارد، از صفت دل‌ های باتقواست، لذا تقوای قلبی می خواهد که شعائر الهی را حفظ کند.
به گفته وی؛ تعظیم شعائر الهی از روی وظیفه شناسی صورت می گیرد و کسانی که در این زمینه قلبی کار کنند، انسان‌ های متقی هستند.
معاون استاندار، تعظیم شعائر الهی را از وظایف همه مسئولان و مردم دانست و گفت: مردم در این راستا تاکنون به خوبی به وظیفه خود عمل کرده اند و این را در صحنه های مختلف دفاع از نظام و انقلاب نشان داده اند.
عباس زاده افزود: دشمنان نظام و انقلاب در اغتشاشات اخیر با بکارگیری تمام ابزارهای رسانه ای خود و هزینه های زیاد، سعی در براندازی نظام داشتند اما مردم سیلی محکمی به آنها زدند.
وی با تأکید بر اینکه نباید برای تعظیم شعائر انقلابی و دینی و اعتقادی کم گذاشت، افزود: حوزه های متولی برگزاری مراسم جشن انقلاب در استان با هم افزایی و دوری از موازی کاری به سمت برنامه های پر شور و نشاط و فرهنگی بروند.
معاون استاندار با اشاره به نقش دهیاری ها، شهرداری ها و شوراهای اسلامی شهر و روستا در برگزاری جشن های دهه فجر، متذکر شد: امسال با اقدامات و برنامه های مختلف، دهه فجری بیاد ماندنی و ماندگار را برای مردم رقم می زنیم.
عباس زاده تأکید کرد: شور و حال انقلاب با برگزاری جشن ها و فعالیت های فرهنگی و هنری به مدارس باز گردد.
تعداد بازدید: 41
امتیازدهی
میانگین امتیازها:0 تعداد کل امتیازها:0

مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0
ارسال نظرات
نام  
آدرس پست الکترونیکی شما    
شماره تلفن
توضیحات    
خواندن کد امنیتی تغییر کد امنیتی  
کد امنیت  
 
نشانی: استان خراسان جنوبی، شهرستان بیرجند ،خیابان مدرس، خیابان امام موسی صدر شرقی، استانداری خراسان جنوبی پیام گیر: 32386000(056)  دورنگار: 32386190(056)
کلیه حقوق این پایگاه متعلق به استانداری خراسان جنوبی میباشد.
Powered by DorsaPortal